Yükleniyor...
4.6 Puan
12 Yorum

Ayrık Otu

İstiklal Mahallesi, Yalaman Sokak, No 35, Odunpazarı, Eskişehir
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Telefon 05545048015
Neler var?
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Canlı müzik
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (12)
4
S... K....
mekanın ambiyansı çok iyi. çayın yanındaki kurabiyeler mükemmel. sadece tatlıları beğenmedik arkadaşlarımla.
5
P.... Ö........
5
P.... Ö........
5
B... B...
5 değil 10 puan vermek istiyorum, şans eseri önünden geçerken dış görünüşünü sevip sonraki gün geldiğimiz, sanat galerisi & cafe olduğunu öğrendiğimiz ve en önemlisi de şansımıza o gün sona erecek seramik sergisinin olduğu haaarika cafe! Eserlerin görsellerini ekte bulabilirsiniz.
5
H.... Ö....
Çeşitli çay çeşitleri tadmanız mümkün. Benim favori çayı roibos. Bi demlikten en az iki bardak çay çıkıyor. Demlikler 1-2-3 kişilik olarak çeşitli. Fiyatları son zamanlarda biraz arttı.
5
D.... E...
Sırf arka bahçesinde Mert Tugen imzalı bir duvar resmi olduğu için bile 5 yıldız verilebilir :D Ama tabi bundan fazlası var. Dekorasyonu çok güzel, yazın ayrı kışın apayrı bir havası var. Ürünleri lezzetli ve güzel. Gidin deneyin derim
4
T.... S.......
Dekorasyonu ve ambiansı guzel bir mekan. Fiyatları ortalama kafe standartlarında. Servis hızı normal ve gariptir ne zaman frambuazlı cheesecake sorsam bitmiş oluyor
5
Z..... Ö........
Yazın serin ve eğlenceli, kışın sıcak ve huzurlu bir arka bahçesi var. Çayları ile iddialı bu şirin mekanda en çok gözlemeyi ve french tostu seviyorum.
4
M........ M........
Eskişehir'in yabancısı olarak söylüyorum: mekan on numara arkadaşlar. Şehrin gürültüsünden uzak arkadaşlarınızla hoş sohbet edebileceğiniz şirin bir yer. Burada aromatik bitki çayları içmek gerekirmiş, ben de geleceği bozmadım ve Chai Masala içtim. İki kişilik ya da tek kişilik servis isteyebiliyorsunuz bu çaylardan. İki kişilik söyledik biz ve ikişer bardak çıktı bize. Yanında yedigimiz kurabiyeler de enfesti.
5
F.... Ö.....
Ev yapımı cheesecake ve kahvenin muhteşem uyumu ! Huzur bulabileceğiniz naif bir mekan.Arkadaslarinizla uzun uzun sohbetler edip soba başında çay kahve içebileceğiniz ve kestanenin alıp gelebildiğini bi yer tavsiye ederim.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım