Yükleniyor...
3.0 Puan
9 Yorum

Gaga

sehr-i ask adasi
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Dünya Mutfağı
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon -
Neler var?
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (9)
1
B...... B......
Servisi yavaş olmasına rağmen gelen ürünler soğuk ve lezzetsiz. Beklediğinize değecek performansla karşılaşmıyorsunuz ayrıca fiyatlar da yüksek. Tek artısı mekanın manzarası. Yemek değil ama manzara sebebi ile çay, kahve içmeye gidilebilir.
2
E... G...
Önemli bir organizyon kapsamında mekanda bulunduk. Çalışanlar sanki zorla çalıştırılıyor gibi idi. Sürekli bir tartışma duyuluyor ekipte. Servis yavaş ve yemekler lezzetsiz idi. Ekipçe memnun kalmadık.
4
A..... Ç........
Yaklaşık 1 yıl önce gittiğim bir mekan eşim ile harika vakit geçirdik ve çok memnun kaldık. Ama gördüğüm kadarı ile son 1 aydır giden kişilerden aşırı bir şikayet var. Biz tekrar Eskişehir'e yolumuz düşerse mutlaka uğrarız diye düşünüyorduk ama bu kadar şikayetten sonra galiba bir daha düşüneceğiz.
3
S... S...
Özel günler icin veya yemek yemek için uygun bir mekan. Özellikle organizasyonlar icin guzel. Görsel olarak çekici ama fiyat ve servis olarak cok başarılı degil.
4
C..... K....
Fener adası olarak anılan, Osmangazi Üniversitesi ve Sazova Bilim Kültür Parkı arasında kalan bir yer. Mekan olarak Abacı grubu dahilinde oldukça lüks, mevsimine uygun balıkları, servis hızı konusunda beni tatmin etmeyen, manzarası için gidilesi, nezih bir mekan! Not: Fener muhteşem!
3
C..... K....
Fener adası olarak anılan, Osmangazi Üniversitesi ve Sazova Bilim Kültür Parkı arasında kalan bir yer. Mekan olarak Abacı grubu dahilinde oldukça lüks, mevsimine uygun balıkları, servis hızı konusunda beni tatmin etmeyen, manzarası için gidilesi, nezih bir mekan!
Not: Fener muhteşem!
4
C.. M....
Tesis 1. Sinif Adnan bey de çok nazik ama diger hanim yönetici ve garsonlar sanirim buranin elemani olmamalilar. Profesyonellik ve çözüm sifir. Kalabalik bir toplulukta davet sahibini mahçup edecek kadar acemi ve yavaslar.
2
M... S.......
Mekan olarak sahane bir yer, hakkini yememek lazim. Ancak oldukça lezzetsiz yemeklere sahip. Mesela ben balik yedim, ki çok severim her yerde yerim, burada berbatti. Kullanilmis yagla yapilmisti. Yiyemedim ve yemedigim yemegin parasini ödedim. Eskisehir'de gittigim en kötü mekanlar arasinda...
4
M.......... M..........
Lokasyon olarak gerçekten çok hos bir mekan. Porsuk çayinin üzerine insa edilmis. Menüde çesitlilik oldukça iyi ancak tek sorunlari garsonlarin yetersiz olusu. Bunun haricinde eskisehirde gidip yemek yenilebilecek bir mekan.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım