Yükleniyor...
4.5 Puan
11 Yorum

Tanınmış Helvacı

Deliklitaş Mahallesi, Değirmen Sokak, No 34/B, Odunpazari, Eskişehir
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 15.00 TL
Telefon 0222 2311413
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Alkol bulunmaz.
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
  • Tatlı ve Pasta
Yorumlar (11)
2
H..... S....
Antalya’da yaşayan bir eskişehirli olarak çocukluğumun tadını evime sipariş ettim,gelen kolide ezilmiş,yağları koliye akmış inanılmaz özensiz paketlenmiş ürünlerle karşılaştım,uzak olduğumdan baya bir sipariş yapıp yakınlarıma tattırmak istemiştim,sakın kargo siparişi vermeyin!yetkiliyi WhatsApp’danbilgilendirdim sadece bana
5
G.... S.
Sade helva kg 36 lira, kakaolu ve yaz helvası 38 lira, met helvası yarım kg 18 lira. Tahin, pekmez bir kaç farklı atıştırmalık susamlı helva çeşitleri de içerde bulunuyor. Etrafta daha uyguna helvacılar var ve aralarında neredeyse 10 lira fark olsa da en cok ragbet gören dükkan burası sanırım. Günlük taze oldugu için diye düşüyorum. Sadece nakit ödeme alınıyor. Eski tip bir esnaf dükkanı, önünde gebelde sıra oluyor. Met helvalası pişmaniyemsi ince uzun cubuk gibi bir helva ama ben sevdim, pişmaniyeye oranla daha az şekerli geldi bana ve taze. Denemenizi tavsiye ederim.
5
Ö..... K...
Helva seven biri değildim taa ki tanınmış helvasıyla kadar :) ben su zamana kadar helva yememişim arkadaş! Kakaolu, sade ve met helvasından aldık. Keske daha çok alsaymışız dedik. Benim gibi pişmaniye severlere met helvasını kesinlikle öneriyorum
5
A..... A.....
Önünde upuzun sıralar oluşuyor, beklemeye kesinlikle değen helvaları var. Eskişehire gittiğinizde uğramadan ayrılmayın. Helvası bittiğinde dükkan kapanıyor çok geç saate bırakırsanız eliniz boş dönebilirsiniz.
5
A..... A.....
Önünde upuzun sıralar oluşuyor, beklemeye kesinlikle değen helvaları var. Eskişehire gittiğinizde uğramadan ayrılmayın. Helvası bittiğinde dükkan kapanıyor çok geç saate bırakırsanız eliniz boş dönebilirsiniz.
5
[...... T......
Erkenden gidiceksin. Öğleden sonraya kalırsan sıra beklersin. Gerçi kaç kişi beklerse beklesin buradaki herşey beklemeye değer
5
G.......... G..........
Ülkemin en iyi tahin ve yazlık helvası burada üretiliyor diyebilirim. Şeker hastaları ve kilo problemi olanlar uzak dursunlar. Eskişehir'in diğer markaları da güzel ama Tanınmış Helvacının ürünleri anlatılmaz tadılır
5
P...... P......
Ctesi saat 16da önündeki kuyruk böyleydi, met helvası değil buranın meşhur helvası; tahinli helvası! Sade ve kakaolu seçenekleriyle (kg 22-24 TL) günlük üretip bitirip kapatıyorlar dükkanı, tahinli helvası olayyy, çok hafif, kalıbın yarısına çok hızlı gelebiliyorsunuz aman dikkat:) hediyelik olarak da çok makbul görecektir emin olun, pazar günleri kapalıymış . Yanında kg 19 TL aynı helvayı satan işletme bomboşken buradaki sıraya ve soğukta beklemeye, hepsine değer.
4
T..... Ç.........
Eskişehir'den ne alınır derseniz helva derim! Dört beş tane yerel helva markası var ve en çok tavsiye edilenlerden birisi de Tanınmış Helvası, Odunpazarı bölgesinde bir ara sokakta küçücük bir dükkan. Günlük üretim yapıyorlar Eskişehir’e özgü met helva dışında susam, tahin, sade helva, kakaolu helva ve yaz helvası mevcut.

Met helva Eskişehir’e özgü yerel bir tat kalın çubuk şeklinde üretiliyor ve tadı daha çok pişmaniyeyi andırıyor. Met helvayı küçük paket veya hediyelik paket olarak da alabiliyorsunuz. Ben ayrıca evde tüketmek için sade helva ve yaz helvası aldım ve hepimiz çok beğendik. Tanınmış Helvacı’ya uğramadan Eskişehir’den ayrılmayın!
5
T..... Ç.........
Eskişehir'den ne alınır derseniz helva derim! Dört beş tane yerel helva markası var ve en çok tavsiye edilenlerden birisi de Tanınmış Helvası, Odunpazarı bölgesinde bir ara sokakta küçücük bir dükkan. Günlük üretim yapıyorlar Eskişehir’e özgü met helva dışında susam, tahin, sade helva, kakaolu helva ve yaz helvası mevcut. Met helva Eskişehir’e özgü yerel bir tat kalın çubuk şeklinde üretiliyor ve tadı daha çok pişmaniyeyi andırıyor. Met helvayı küçük paket veya hediyelik paket olarak da alabiliyorsunuz. Ben ayrıca evde tüketmek için sade helva ve yaz helvası aldım ve hepimiz çok beğendik. Tanınmış Helvacı’ya uğramadan Eskişehir’den ayrılmayın!
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım