Yükleniyor...
4.6 Puan
7 Yorum

Doy Doys Hamburger Pizza Salonları

Deliklitaş Mahallesi, Hamamyolu Caddesi, No 78/C, Odunpazarı, Eskişehir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Burger, Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Telefon 0222 2342929
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
Yorumlar (7)
5
M.... O....
Vitrine koydukları ekler pastayı denemek istediğimiz için kısa bir süre buraya uğradık. Mekan güzeldi, servis te hızlıydı. Pasta gerçekten çok lezzetliydi. Kahvenin sunumu güzeldi. Fiyatlar çok uygundu, pasta 2,5 ₺ ve kahve 6₺ idi.
3
M......... M.........
Gençliğimiz de Mc amca, King abi yokken severek ve heyecanla gittiğimiz bir mekanda, yakında uğramasam da hala aklımda, en kısa sürede tekrar uğrayabilirim.
4
B........ B........
Şehrin merkezi Hamamyolu'da faaliyet gösteren, hiç bir şubesi olmayan mekanda hamburgerler denenesi. Eskişehir'in markalarından birinde yıllarca çalışıp, ayrıldığında Doy Doys'u kurup yola devam eden şef tarafından lezzetli burgerler yenilmesi zaten kaçınılmaz. Bu sene menüye eklenen Dev burgerin, normal burgerden tek farkı gramajı... Lezzet güzel. Menüdeki diğer tatları hiç denemedim...
5
N...... Y.....
Süperrr - Çok güzel bir yer, hele de hamburgeri bir baska. O patates kizartmasina ölüyorum resmen. Kisacasi herkese tavsiye ederim... Müthis bir yer
5
R.... Ü.....
Doy doys hamburger - Gerçekten hamburgerlerinin tadi çok güzel ve birde çocuklar için park düsünülmüs, bu da beni oradan koparmayan bag.
5
E.... D......
Lezzet - Eskisehirde okudugum için ve ögrenci oldugumuz için arada sirada hamburger, pizza gibi yiyecekleri tercih ediyoruz. Doy Doys pizzalari su ana kadar yedigim pizzalarin içerisinde en lezzetlilerinden. Herkese tavsiye ederim.
5
G...... K....
Doy Doys - Ister yemekleri olsun ister mekani olsun çok güzel, bir kere gitmistim ve artik sik sik gidiyorum. Çok güzel bir yer, tavsiye ederim herkese.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım