Yükleniyor...
4.0 Puan
4 Yorum

Es Özcanlar

Arifiye Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Caddesi, No 16/D, Odunpazarı, Eskişehir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0222 2202923
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
  • Özel otopark var.
  • Çocuklar için uygun.
  • Lunch Menu
Yorumlar (4)
4
E... E...
İlk defa çibörek denedim, bana kalırsa yağlı. Kıymalı ve peynirli olanından yedik. Bir porsiyona 5, yarım porsiyona 3 tane koyuyorlar. Bi daha yemem muhtemelen ama yine de lezzetli tabi.
4
B........ B........
Uygun fiyat, kesinlikle rahatsızlık vermeyen çibörek. Minik, mütevazi bu mekan yıllardan beri faaliyet gösteriyor ve tadından hiç taviz vermedi. Oldukça ekonomik fiyatlarla hizmet veriyor ve sadece uzman oldukları çibörek servisini gerçekleştiriyorlar. Çarşıda tercih edilebilecek en iyi çibörekçilerden...
4
M.... B.
Çig Börek Ustasi - Eskisehir'de genel olarak bilinen bir yer vardir. Böyle yerler kulaktan kulaga yayildikça bazi özelliklerini kaybederler. Turistik oldu mu iste o zaman hayir kalmaz. Eskisehir özelinde Papagan artik öyle bir yer. Biz de bu popülerlesmeye karsi farkli bir yer aradik ve Es Özcanlar'i bulduk. Aslinda bulduk demek biraz yanlis oldu. Çünkü yillardan beri bu isi yapan bir restoran. Tadi, servis hizi, temizligi açisindan gayet güzel bir mekan. Ama asil olayi fiyati. Bir porsiyon (5 adet) çig börek ve bir ayran 5 lira :) Emin olun sicak sicak yendiginde ayranla, geceye kadar bir sey yemeniz gerekmiyor. :) Herkese öneriyorum.
4
M.... B.
Çig Börek Ustasi - Eskisehir'de genel olarak bilinen bir yer vardir. Böyle yerler kulaktan kulaga yayildikça bazi özelliklerini kaybederler. Turistik oldu mu iste o zaman hayir kalmaz. Eskisehir özelinde Papagan artik öyle bir yer.
Biz de bu popülerlesmeye karsi farkli bir yer aradik ve Es Özcanlar'i bulduk. Aslinda bulduk demek biraz yanlis oldu. Çünkü yillardan beri bu isi yapan bir restoran. Tadi, servis hizi, temizligi açisindan gayet güzel bir mekan. Ama asil olayi fiyati. Bir porsiyon (5 adet) çig börek ve bir ayran 5 lira :) Emin olun sicak sicak yendiginde ayranla, geceye kadar bir sey yemeniz gerekmiyor. :) Herkese öneriyorum.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım