Yükleniyor...
2.2 Puan
6 Yorum

Döner Ekmek

Arifiye Mahallesi, Yalbı Sokak, No 13/A, Tepebaşı, Eskişehir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Döner
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (6)
3
M....... S......
Hiç bir numarası yok. Ye kalk mekan. Çarşının genelinde bu fiyat pahalılığı ve lezzetsizlik sıkıntısı var. Biz iyi ağırlandık tanıdık olduğu için . Denenebilir. Ama ahım şahım değil.
1
Ö..... A.....
Ambiyans klasik öğrenci mekanı gibiyken fiyatlar yüksek, üstüne aldığınız lezzet fiyatla ters orantılı. Müşteriyi memnun etmek adına hiç bir çaba yok. Gelmek hataydı, 2. Kez gelinmemesi gereken mekanlar listeme ekledim.
0
M... Ü........
Eskisehir de et doneri hakkiyla yapan mekanlardan mekanin mudayimleri icin yeni tatli seceneyi olan kostebek tatlisini muhakkak deneyiniz. Ev yapimi tatli sizleri de bu mekana daha da sik ugrattiracaktir.
3
T.. F....
Begenmedim - Sadece bu platformda degil, diger yorum sitelerinde de ben böyle döner yemedim diyen herkesi Ankara'ya davet ediyorum.menüde yazdigi gibi bekleme süresini uzatacak çok siki bir döner pisirme teknigi ve bunu hak eden bir döner göremedim ben. Mekanda alti kisi olmamiza ragmen 18-20 dk bir tane ekmek arasi döner bekledim. Ugruna 40 dk bile döner bekledigimi hatirlarim ben bazi yerlerde, ama burada öyle bir durum yaratacak bir özellik göremedim. Hosta piknik ayarinda bir yer.
3
T.. F....
Begenmedim - Sadece bu platformda degil, diger yorum sitelerinde de ben böyle döner yemedim diyen herkesi Ankara'ya davet ediyorum.menüde yazdigi gibi bekleme süresini uzatacak çok siki bir döner pisirme teknigi ve bunu hak eden bir döner göremedim ben. Mekanda alti kisi olmamiza ragmen 18-20 dk bir tane ekmek arasi döner bekledim.
Ugruna 40 dk bile döner bekledigimi hatirlarim ben bazi yerlerde, ama burada öyle bir durum yaratacak bir özellik göremedim. Hosta piknik ayarinda bir yer.
3
E.... T........
%100 et - %100 et slogani ile basladilar ama sonrasinda kalite biraz bozuldu... Eski tadini özlesek de, Eskisehir'de yenebilcek kalitede döner sunan nadir yerlerden biri...
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım