Loading...
3.6 Point
14 Comment

Parpali

Türkmen Mevkii, Kapuz Caddesi, 150. Sokak, No 9, Dağbelen Köyü, Yalıkavak, Bodrum
Categories Restaurants
Cuisines Turkish, Black Sea
Average amount İki kişi için : 60.00 TL
Properties
  • Breakfast
  • Outdoor Seating
  • Locally Sourced
  • Kid Friendly
  • In Touch with Nature
Comments (14)
5
I... ö.....
Doğanın tam ortasında. Gürültüden uzak enfes kahvaltı keyfini yaşamak isteyenlere önerimdir. Misafirperver ekibi; siz ve sevdiklerinizi en güzel biçimde ağırlayorlar bence. Bodrum'a yolunuz düşerse uğramadan geçmeyin derim.
1
S...... M.....
fiyatlarinin astronomikligi ve isletmecilerinin insanlara canlarinin istedigi gibi davranmasi en buyuk sorunlari, bir gun canlari ister masadaki cocuk icin pisi yapiverirler, baska bir gun yaptiklarini saygisizca inkar ederler. biz kendimiz icin istesek neyse de sevdigimiz arkadasimizin cocugu olunca, cocugun da cani isteyince sikinti oluyor. bu kadar yol gelinip bu kadar okkali hesap odenen yerlerde insan kendine biraz daha saygili davranilmasini istiyor. bir daha asla gidecegimiz bir yer degil.
1
L.... L....
Kahvaltısı sıradandı. Rezervasyon yeri boş olmasına rağmen tam kapının önüne oturttular. Kahvalrıya neyin dahil olup olmadıığınu belirtmediler. Anneme portakal suyu içer misiniz dediler,aynı şekilde menemeniz nasıl olsun diye sordular. Hesap geldiğinde bunların kahvaltıya dahil olmadığını gördük. Mevzu ordaki ekstra para değil. Tavırları. Siz gelip müşteriye gelip menemeniz neli nasıl olsun diye sorup kahvaltı menüsünün içinde var izlenimi yaratmamalısınız,orda belirtilmeliydi menüde bunlar ekstra ücretli diye. Mıhlaması güzeldi. İki kişi serpme kahvaltı+menemen+bir bardak portakal suyu 120Tlydi
2
G...... Y.......
Biz parpali'nin işletmeciliğini sevmedik. Daha baştan oturmak istediğimiz masaya orası rezerve deyip oturtmadı ilgili kişi. Hatta karşılığında "sezon bitti okullar acildi haftaici ne rezervasyonuymus bu" cevabima gulumseyerek "rezervasyon ile çalışıyoruz. " cevabina uzatmadim, gosterdigi yere oturduk. Tabiiki rezervasyon degildi zira arkamizdan gelen 3 kisiye kac kisisiniz diye sorup o masaya oturtmalari, gozumuzun icine baka baka yalan soylemis olmalari, kahvaltiyi ve gunumuzu burnumuzdan getirdi. Isletme muduru oldugu belirtilen hanfendi de yapilanin arkasında durunca hic olmadi gercekten. Yalan soylemeyip kibarca durumu izah etseydi baştan keske degil mi? Butun bu durumun dısında, dışarıda fazlaca kahvaltı yapıyoruz. Kahvaltı mekanları ve kahvaltı özel ilgi alanımız. Kahvaltısı sıradan, mıhlama konusu evet fena değil ama inanılmaz da değil. Mıhlama diye ölüyorsanız başka alternatif bulamadıysanız gidin. Ama malzemeyi alıp evde yapın bence daha iyi. Menemenin domates kabuklarını soymayan mekan kaldı mı ben denk gelmedim. Kabuklu domates nedir menemenin içinde. Kahvaltı da çaya ayrı para almak da tam olarak nasıl ifade edilir? Keşke önceden uyarsalar. Sormadan bir demlik çayı geyirip 15 lira aldılar içinden içtiğimiz 1 bardak çay. Hicbir sey yemeyi neredeyse oldugu gibi birakip gelenleri masadan kalktik ve gayet naprofesyonel bir tavirla o hesap alindi. Merak edip en fazla bir kere gidilir. Bu sekilde musteri tutulmaz. Kısaca önermiyorum. Bodrum da çok daha güzel kahvaltı yapacağınız yerler var.
2
M.... B.....
Açıkçası kahvaltıdan beklentim hep yüksek olmuştur bu yüzden zor beğenirim mıhlaması ve menemenine bayıldık. Servis ortalama hızdaydı herşey tek tek geldi sıra sıra iki kişi gittik ve kahvaltılıkları az çeşittelerdi ve bence bir kahvaltı için iki kişi 115 lira biraz fazlaydı birdaha gideceğimi düşünmem.
4
A..... Y......
Objektif olarak söylemek gerekirse Yalıkavak yolundan mekana gitmek için kat ettiğiniz yol çok kötü ve dar. Bahçe güzel ancak aman süper değil. Kahvaltıda kullanılan malzemeler ortalamanın üzerinde. Mıhlama gayet başarılı. Kavurma güzel. Fiyatlar pahalı. Bir daha gider miyim evet.
5
Ö..... B....
Bodrum'da güzel bir doğa manzarasının içinde zengin çeşitli bir serpme kahvaltı etmek istiyorsanız mükemmel bir seçim.Bunun yanında mutlaka mıhlama siparişi de verin derim. Bodrum'da Kahvaltı ve mutluluğun, Parpali ile ilgisi vardır diyorum.
5
Ö..... B....
Bodrum'da güzel bir doğa manzarasının içinde zengin çeşitli bir serpme kahvaltı etmek istiyorsanız mükemmel bir seçim.Bunun yanında mutlaka mıhlama siparişi de verin derim.
Bodrum'da Kahvaltı ve mutluluğun, Parpali ile ilgisi vardır diyorum.
3
N.. E........
Geçen yazdan beri çok severek geldiğimiz bir yerdi. Kahvaltisi çok zengin, servis gayet iyiydi. Ancak bugün gittiğimizde hiç olmadık bir durumla karşılaştık. 3 kişiydik ve bizi boş olan tek masaya aldilar. Oturduğumuz yer çok sıcaktı, bir süre sonra yan masadakiler kalktığı için oraya geçmek istedik çünkü daha serindi. Garsona bunu söylediğimizde verdiği cevap sizi simdi oraya geciremeyiz tasimak cok zor olur masadakileri dedi. Hayatımda gittiğim hiçbir restoranda böyle birşey duymadım ve hiç yakıştıramadım. Masamızdakileri kendimiz taşıyarak yerimizi değiştirdik resmen. Hizmet kalitesini biraz daha arttırmanızı tavsiye ederim, böyle bir tepki hic bir yerde kabul edilemez.
5
F............. F.............
Ticari kaygı taşımayan, müşteri odaklı Harika bir işletme. Yılın 12 ayı açık, doğa içerisinde bir işletme. Geldiğimize fazlasıyla değdi, tavsiye ederim.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım