Loading...
3.1 Point
34 Comment

Havva Ana

Gökçebel Mahallesi, Öğretmen Yusuf Caddesi, Ertürk Sokak, No 18, Yalıkavak, Bodrum Muğla
Categories Restaurants
Cuisines Turkish
Average amount İki kişi için : 60.00 TL
Properties
  • No Alcohol Available
  • Credit Card
  • Debit Card
  • Cash
  • Breakfast
  • Outdoor Seating
Comments (34)
1
D...... A....
Kahvaltıdaki zeytin çeşidi güzel değil, börekler aşırı yağlı. Servis yapan kişiler hiç güler yüzlü değil ve servis profesyonel değil. Kart geçmediğini de son anda söylüyorlar. Sadece bazlaması çok güzel. Fiyat da bu değerlendirmeler ışığında çok pahalı.
1
C..... K...
kesinlikle tavsiye etmiyorum 3 kişi 180 tl vasat serpme kahvaltı ürünler kalitesiz istanbuldan gelen biz kazlar için
1
Y.... Y....
Ailecek kahvaltıya geldik. Serpme kahvaltıda ki yumurta seçeneğimizi sucuklu olarak seçtik. Sucuk için 60 tl fiyat çıkarmışlar sorduğumuzda küstahça yumurtadan para almadık sucuk pahalı diye bir tepkiyle karşılaştık. Tavsiye etmiyorum.
5
H.... S....
Yenilenmiş haliyle, mis kokan masa örtüleri üzerinde elini her an yıkayarak hijyene önem veren Havva ana, eşi, oğlu ile mahallede yaşayan ve çalışan gençlerin güler yüzlü hizmeti eşliğinde eğer birde “doğal ve lezzet” tutkunuz varsa burası bölgede TEK yer... Birde gelen misafirler gereken temizlik kuralına uysalar süper olacak
5
H.... S....
Yenilenmiş haliyle, mis kokan masa örtüleri üzerinde elini her an yıkayarak hijyene önem veren Havva ana, eşi, oğlu ile mahallede yaşayan ve çalışan gençlerin güler yüzlü hizmeti eşliğinde eğer birde “doğal ve lezzet” tutkunuz varsa burası bölgede TEK yer...

Birde gelen misafirler gereken temizlik kuralına uysalar süper olacak
5
N.. B......
Cok memnun kaldik. Havva Ana’nin bizzat kendisi ekmek ve borekleri onunuzde pisiriyor ve masaya firindan yeni cikmis geliyor. Servis cok hizli ve yemekler muthis.
1
T.......... T..........
Mekana tavsiye üzerine ailece geldik ilk eksiklik mama sandalyesi sadece iki taneydi ve kahvaltı boyunca bebeğim kucagımdaydı kişi başı 40 tl kahvaltı ama sunum minicik tabaklara reçeli zeytini koklatarak yapıldı roka yeşil biber ve mandaline reçeli süperdi ..servis yapan kız hayattan soğumuş mutsuz mutsuz servis yapıyordu hava ana da büyük oğluma çok şey istedi diye kızdı tatsızlık çıkmasın diye üzerrinde durmadım ama hizmet sektörü sabır işidir yoksa sabrın yapmayacaksın
5
K..... Y.......
Köy kahvaltısı yapacaksınız başka yere bakmaya gerek yok. Kesinlikle gidilmesi gereken bi mekan. Havva Ana 'nın güler yüzlü hoş sohbeti de hediyesi oldu. Muhteşemsiniz.
1
S.... T....
Biz gittik aman siz gitmeyin !
5
H.... H....
Havva Anna Bodrum'da kahvaltı evi konseptini başlatan ilk yerlerden biri. Tabii ki ilk baştaki hızlı servisi vs şu an yok. Ama size tavsiyem sezon harici bir günde gelip burayı yorumlamanız. Açıldığından beri 3. gelişim, servis hızı gibi konularda beklentiyi yüksek tutmamak gerekiyor ama diğer kahvaltı evlerine kıyasla köy kahvaltısının hakkını burası veriyor. Çok kötü yorumlar yapılmış gelmeyeli, vazgeçip gitmeyecektik ama iyi ki gitmişiz. Üç çeşit el açması börek ve odun ateşinde pişip tazecik servis edilen tandır ekmeği, ortam vs insana keyif veriyor. Bu tarz kahvaltısı olan bir yer yok başka bu bölgede. Bence bu kadar ağır yorum yapmamak lazım. Havva Ana belli ki çok yoruluyor. Gördüğüm kadarıyla bütün yük kadında ve kimi zaman agresifleşiyor. Neyse sonuç olarak sezon dışı ve erken saatte gidildiğinde keyif alınacak bir yer. Mutlaka bir şansı hakediyor bence.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım