Loading...
3.3 Point
30 Comment

Bitez Dondurma

Yalıkavak Mahallesi, Çarşı Caddesi, No 146, Bodrum, Muğla
Categories Dessert Shops
Cuisines Ice Cream
Average amount İki kişi için : 15.00 TL
Properties
  • Credit Card
  • Outdoor Seating
Comments (30)
4
E... E...
Bodrumun efsaneleşmiş dondurmacısı.Fiyat-performans açısındanda gayet makul. Eğer siz de burayı denerseniz yorumlarınızı bekliyoruz.
3
C.... S....
Maras dondurmacisi tavirlarinda bir calisani var yalikavak carsidaki subenin ve gercekten yakisiksiz hareketler.
1
N.... H.....
Yalıkavak marinada bir top külah dondurmayı 7,50 TL yapmışlar. Zaten eskiden sıra olan yer şu anda üçbeş kişi ya var ya yok durumunda. Bu gidişle yakında kapanır muhtemelen.
4
A..... A...
Buranın tek eksisi yıllardır vanilyalı dondurması olmaması. Onun haricinde özellikle Yalıkavak Çarşı şubesinin waffle olsun, sütlü tatlı olsun fiyat/performans olarak kolay kolay geçilebileceğini düşünmüyorum. Dondurmaları zaten efsane. Özellikle cevizli, karadutlu ve çikolatalı üçlüsü. Ancak vanilyalı dondurma aşerenleri arada bir kaçamak yapmaya zorluyor. Yalıkavak Çarşı şubesinin Palmarina içerisindekine göre daha iyi olduğunu düşünüyorum. Palmarina'da gezerken canınız dondurma çektiyse birkaç yüz metre yürümeye değecek kadar fark var. Özellikle çarşı içinde waffle çok daha başarılı.
4
A..... A...
Buranın tek eksisi yıllardır vanilyalı dondurması olmaması. Onun haricinde özellikle Yalıkavak Çarşı şubesinin waffle olsun, sütlü tatlı olsun fiyat/performans olarak kolay kolay geçilebileceğini düşünmüyorum. Dondurmaları zaten efsane. Özellikle cevizli, karadutlu ve çikolatalı üçlüsü. Ancak vanilyalı dondurma aşerenleri arada bir kaçamak yapmaya zorluyor.

Yalıkavak Çarşı şubesinin Palmarina içerisindekine göre daha iyi olduğunu düşünüyorum. Palmarina'da gezerken canınız dondurma çektiyse birkaç yüz metre yürümeye değecek kadar fark var. Özellikle çarşı içinde waffle çok daha başarılı.


3
M.... S......
Dondurmanın topu 4 lira,porsiyon 6 top geliyor 24 lira. Dondurma oldukça lezzetli ve doğal. Öyle ki vişne çekirdeği çıktı :) Tek sorun şu, menüde fiyatlar adam akıllı yazmıyor. Sorduğunuz da söylüyorlar tabi ama bu yanlış bir tutum. Ayrıca kafadan kişi başı 2 TL su sapladılar. İtiraz edince silseler de yine yanlış bir tutum.
3
M.... S......
Dondurmanın topu 4 lira,porsiyon 6 top geliyor 24 lira.

Dondurma oldukça lezzetli ve doğal. Öyle ki vişne çekirdeği çıktı :)

Tek sorun şu, menüde fiyatlar adam akıllı yazmıyor. Sorduğunuz da söylüyorlar tabi ama bu yanlış bir tutum. Ayrıca kafadan kişi başı 2 TL su sapladılar. İtiraz edince silseler de yine yanlış bir tutum.
1
E... M.........
Hayatımda yediğim waffle lar arasında en vasat ve lezzetsiz waffle dı.Dondurması fena değil fakat servia ve lezzet açısında dediğim gibi vasat bir seviyede.Sipariş verdikten en erken yarım saat sonra geliyor
2
M.... M....
Çok gereksiz pahalı ve bitez dondurmacılarının en vasatı diyebilirim. Waffle ekmeğine nutella sürüp üstüne iki üç tane muz koyup getirdiler malzeme yokmuş.
1
M.... E
Yalıkavak marinadaki bitez dondurmacısına 4 kişi gelip waffle söyledik tam bir buçuk saat bekledik bizden sonra gelenlere siparişleri gelmesine ve son yarim saatinde tekrar tekrar hatirlatmamiza rağmen gelmedi garson tarafından ukala muamele gördük en sonunda ulaştığımız waffleların malzemesi de eksikti.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım