Loading...
2.9 Point
7 Comment

Karya Fırın

Torba Mahallesi, Rıza Anter Caddesi, No 1, Bodrum, Muğla
Categories Bakeries
Cuisines Bakery
Average amount İki kişi için : 25.00 TL
Properties
  • Credit Card
  • Breakfast
  • Wifi
  • Outdoor Seating
Comments (7)
1
E.... U......
Rezalet bir yer. Ciddiyetsiz. Sipariş sakın vermeyin
1
E.... U......
Rezalet bir yer. Ciddiyetsiz. Sipariş sakın vermeyin
5
D...... D......
Kahvaltı için uğradığımız karya fırından mutlu olarak ayrıldık, yemekler çok lezzetli ve gayet doyurucu, fiyatlar makul, bahçesi huzurlu. Yine gelinir
1
E............ E............
Bugün 3 tane küçük pasta aldık ve 2 tanesi bayat 1 tanesi bozuk çıktı.Yerinizde olursam aldığınız pastaları bir koklayın derim.Çok rezil bir durum!
3
M.... C...
Gelip burda kahvaltı mı yapılır yol üstü diye düşündüm gitmeden . Toplantı için gitmiştim . Valla kahvaltı , servis, çeşit çok güzel . Fiyatta uygun . Ama konum hala tercih sebebim olmaz .
5
B... E...
Torba kavşağından içeri girince sağda, hemen göze çarpan değirmen maketiyle kolayca bulunabilen bir yerde.Nefis ve çok lezzetli ekmekler, börekler ve tatlılarla dolu şahane bir fırın. Sabah kahvaltısı son derece lezzetli ve zengin.Kocaman bir kahvaltı tabağını iki kişi yiyemedik. Yanında omlet, börek vs sipariş de verince, anladık ki tüm gün başka bir şey yemeyeceğiz. Hararetle tavsiye ederim.
4
B... E...
Torba kavşağından içeri girince sağda, hemen göze çarpan değirmen maketiyle kolayca bulunabilen bir yerde.Nefis ve çok lezzetli ekmekler, börekler ve tatlılarla dolu şahane bir fırın. Sabah kahvaltısı son derece lezzetli ve zengin.Kocaman bir kahvaltı tabağını iki kişi yiyemedik. Yanında omlet, börek vs sipariş de verince, anladık ki tüm gün başka bir şey yemeyeceğiz.
Hararetle tavsiye ederim.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım