Loading...
4.5 Point
4 Comment

Komşufırın

Midtown AVM, Ortakent Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, Kongre Sokak, No 6/2, Bodrum, Muğla
Categories Bakeries
Cuisines Bakery
Average amount İki kişi için : 40.00 TL
Phone 0850 2005050
Properties
  • Credit Card
  • Breakfast
  • Lunch
  • No Alcohol Available
  • Wifi
  • Outdoor Seating
Comments (4)
4
N...... N......
Komşu Fırın bizim için gerçekten komşu oldu Bodrum da. Hemen her gün ekmeklerini alıyoruz ve her zaman iyi ve taze... Simit kahvaltı için muhteşem, limonata da çok iyi
5
B..... L........
En sevdiğim Komşufırın, yol kenarında hemen kahvaltı yapmak ve yola çıkmak için birebir. Pastırmalı kaşarlı su böreği çok başarılı. Limonatası güzel. Çalışanlar o kadar kibar ki. Küçük bardak kalmadığı için aynı fiyata büyük bardakla hediye ettiler.  Sıcacık kurabiyelerinden kesinlikle tadılmalı kestaneli, kahveli, çikolatalı, antep fıstıklı kurabiyeleri gerçekten çok başarılı. Bodrumdayken kesinlikle gidilmeli.
4
B..... L........
En sevdiğim Komşufırın, yol kenarında hemen kahvaltı yapmak ve yola çıkmak için birebir. Pastırmalı kaşarlı su böreği çok başarılı. Limonatası güzel. Çalışanlar o kadar kibar ki. Küçük bardak kalmadığı için aynı fiyata büyük bardakla hediye ettiler. 

Sıcacık kurabiyelerinden kesinlikle tadılmalı kestaneli, kahveli, çikolatalı, antep fıstıklı kurabiyeleri gerçekten çok başarılı. Bodrumdayken kesinlikle gidilmeli.
5
Y... G......
Midtownda açik olanida olan bir komsufirin subesi. Komsufirinin mamüllerini çok severim. Burda da bu güzel ürünleri bulabilirsiniz. Sicak havada soguk limonatayla güzel gidiyor
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım