Loading...
4.5 Point
24 Comment

Minör Restaurant

Merkez Mahallesi, Cokertme Caddesi, No 17, Yalıkavak, Bodrum, Muğla 48400
Categories Restaurants
Cuisines Steak
Average amount İki kişi için : 300.00 TL
Properties
 • Breakfast
 • Lunch
 • Serves Alcohol
 • Credit Card
 • Dinner
 • Live Music
 • Outdoor Seating
 • Nightlife
 • Indoor Seating
 • Fullbar
 • Table booking recommended
Comments (24)
2
K..... Ş.......
Vasat deneyim. Servis kötüydü. Masaya gelen zeytinler ve ekmek için para ödedik. Minör Bonfile vasattı. Bonfilenin yanında kırmızı soğan istedik, gelmedi. Parfe tatlı çok kötüydü. Baklava çıtır çıtır değildi. Çikolatalı kadayıf toplar bol çikolatalıydı ama tatsızdı. Robespierre’in sosunu dahi tadamıyorsunuz, etin tadı kötüydü. Akdeniz salatanın zeytinyağı, limonu eksik geldi ama tadı güzeldi. Hepimizin yemeği aynı anda gelmedi ayrıca bekle ek zorunda kaldık. Müzik grubu güzeldi. Çökertme kebabı güzeldi. Steak ile meşhur bir restoran nasıl etimizin nasıl olmasını istediğimi sormaz? Well done pişmiş geldi.
5
A.... B......
Yemeği çok beğendik. Salata, aperatif ve ana yemekler çok güzeldi. Yemeğin sonunda ödediğimiz rakam makuldü. Tek eleştirim garsonlar olacak . Çok iyi niyetlilerdi , saygılılardı ancak bu kalitedeki bir restaurant için servis konusunda eğitilmeleri gerekir. Bence bu da personelin değil işletmenin eksiğidir.
5
U... U...
Calisanlarin ilgi ve alakasi muhtesem! Steak yemek icin suphesiz dogru adres. Latin muzikler esliginde hersey daha da guzel. Tesekkur ederiz minor ailesi!
3
S... Y.......
Yaprak bonfilesini çok sevdim. Canlı müzik eşliğinde daha da bi güzel oldu. Bu arada köz patlıcanı denemeyin bence. :/ bir de 10 tl kuver aliyor zeytin ekmek ve suya çeşitli sos filan yok yazıldığı gibi.
4
E... O...
Nefıs steak cesıtlerı,yanında engınar kalplı yesıl salata ve rose sarapla muzık eslıgınde yemek yemek cok keyıflıydı
5
B.... Ü.......
Minör bir karı-koca'nın sadece insanlıklarını sermaye olarak kullanarak, milyon dolarlık rakiplerine, Bodrum'u esir alan 'eller havaya müziğine', kebaba lahmacuna direndikleri, kafa tuttukları bir mekandır. Minör'de müzik yenir, lezzet içilir, danslarla sohbet edilir. Kişi başı da 90-100 TL gibi bir hesap ödenir, anı defterine güzel notlar düşülür. Ortalama olarak haftada bir kez gittiğim Minör'ün sahipleriyle biraz 'dertleşince', internetteki yorumları okuma ve tekrar yorum yazma ihtiyacı duydum. Türkiye'de gıda ve alkol fiyatları sürekli artarken, elektrik, su, benzin, vergi gibi şeyler her gün zamlanırken hiç sesini çıkarmayan halkım, bir restoran fiyat ayarlaması yapınca hemen kötü yorum yazmaya başlıyor. Minör de bu kitle çılgınlığından maalesef nasibini almış.  Geçen yıl 54 lira olan bonfile 59 lira olunca, internette hemen kötü yorumlar başlamış. Kuaföre 150 tl verip, dünyanın en pahalı benziniyle çalışan SUV arabasıyla Minör'e gelen ve marka çantasından para çıkartıp ödeme yapanlar, aradaki bu 5 liralık farkı görünce binlerce liralık cep telefonlarıyla yorum yazmaya hiç üşenmemişler. Takma isimlerle bu restorana için yorum yazmak isteyen insanlara önerim, Minör'ün ruhunu, zerafetini ve INSANLIĞINI görmeye çalışıp, sahipleriyle dertleşip, ondan sonra vicdanlarının sesini buraya yazmalarıdır. İyi ki varsın Minör.  İyi ki, herşeyin hızla bozulduğu bu coğrafyada direnmeye devam ediyorsun.
5
B.... Ü.......
Minör bir karı-koca'nın sadece insanlıklarını sermaye olarak kullanarak, milyon dolarlık rakiplerine, Bodrum'u esir alan 'eller havaya müziğine', kebaba lahmacuna direndikleri, kafa tuttukları bir mekandır.


Minör'de müzik yenir, lezzet içilir, danslarla sohbet edilir.
Kişi başı da 90-100 TL gibi bir hesap ödenir, anı defterine güzel notlar düşülür.

Ortalama olarak haftada bir kez gittiğim Minör'ün sahipleriyle biraz 'dertleşince', internetteki yorumları okuma ve tekrar yorum yazma ihtiyacı duydum.

Türkiye'de gıda ve alkol fiyatları sürekli artarken, elektrik, su, benzin, vergi gibi şeyler her gün zamlanırken hiç sesini çıkarmayan halkım, bir restoran fiyat ayarlaması yapınca hemen kötü yorum yazmaya başlıyor.

Minör de bu kitle çılgınlığından maalesef nasibini almış. 
Geçen yıl 54 lira olan bonfile 59 lira olunca, internette hemen kötü yorumlar başlamış.

Kuaföre 150 tl verip, dünyanın en pahalı benziniyle çalışan SUV arabasıyla Minör'e gelen ve marka çantasından para çıkartıp ödeme yapanlar, aradaki bu 5 liralık farkı görünce binlerce liralık cep telefonlarıyla yorum yazmaya hiç üşenmemişler.

Takma isimlerle bu restorana için yorum yazmak isteyen insanlara önerim, Minör'ün ruhunu, zerafetini ve INSANLIĞINI görmeye çalışıp, sahipleriyle dertleşip, ondan sonra vicdanlarının sesini buraya yazmalarıdır.

İyi ki varsın Minör. 
İyi ki, herşeyin hızla bozulduğu bu coğrafyada direnmeye devam ediyorsun.
2
E... İ.........
Yıllardır gitmiş olduğumuz bu mekana, bu seneki gidişimizde mekanın işletme politikasını çok farklı bulduk. Mönü zayıf. Her sene yediğimiz special bir balığı siparişi almalarına rağmen daha sonra gelip bu balığın kalmadığını söylediler. Ara sıcaklar da istediğimiz çeşidi bulamadık. Şarap içilen bir masada kişi başı kuver uygulamasına gidildi. Rakı içseydik bunu mantıklı bulabilirdik. Tatlının yanına bir top dondurma için fahiş fiyat yazılmış. Çoğu yerde kahvenin yanında ikram olan minik bardak yerli liköre de hiç umulmayacak yüksek bir meblağ yazılmış. Fiyat politikasını tamamen değiştirmişler ve mekan tamamen para kazanmaya endeksli bir hale gelmiş. Malum Yalıkavak fiyatları uçmuş. Bu mekanda diğer mekanlara uymuş. Artık müşteri memnuniyetinden çok nasıl daha çok para kazanırım telaşına düşülmüş. Acaba nereden neyin üzerine biraz daha fazla fiyat koyup hesabı nasıl şişiririz mantığına gidilmiş. Bu Minör'e son gidişimizdir. Demek ki Yalıkavak'ta ki çoğu mekan gibi burayla da vedalaşma vaktimiz gelmiş...
5
A..... B.....
Henüz kış modundaki Ankaradakiler 2017 açılışında bulunamadık. Her açılışın olmazsa olmazı olağan küçük birtakım teknik sıkıntılar oradada yaşanmış. Olabilir. Şunu samimiyetle tesbit etmek gerekir ki Minör mahallemizin durmaksızın kendini geliştiren favori mekanıdır. Hitap ettiği gittikçe çoğalan kemikleşmiş, rafine ve akıllı bir hedef kitlesi vardır. Bu kitlenin sürekli tolerans ve desteklerini göreceklerinden şüphelerinin olmaması gerekir. Çünkü Minör Yalıkavakın en gözde yerlerinden biri değil; en gözde yeridir ve eşdeğeri yoktur. Hedef kitlesi yokluğunu ne haydi eller havaya ile, nede türkü barlarda hamburger bira ile dolduracak kalitede değildir. Minör biterse o kitle ortada kalır. Sadece Yalıkavaka değil yarımadaya yazık olur. Birbirimize mecburuz; "kazan-kazan" meselesi. Herşey 2017 de daha da güzel olacak. Yeterki birbirimize güven, sevgi ve anlayışla desteğimiz sürsün. Özellikle yaşadığımız şu zor günlerde böylesi nadir mekanlar yaşasın. Yaşatalım. Last but not least: Super music, ambiance, popular, dance, dinner, selective quality, loyal customers, social club, to see & to be seen, hospitality, value for money, +... must go. Bevare: Extremly addictive! Kocaman bir nazarlık lazım o mekana diyorum, başkada bişey demiyorum. Alkış...
5
A..... B.....
Henüz kış modundaki Ankaradakiler 2017 açılışında bulunamadık. Her açılışın olmazsa olmazı olağan küçük birtakım teknik sıkıntılar oradada yaşanmış. Olabilir.
Şunu samimiyetle tesbit etmek gerekir ki Minör mahallemizin durmaksızın kendini geliştiren favori mekanıdır. Hitap ettiği gittikçe çoğalan kemikleşmiş, rafine ve akıllı bir hedef kitlesi vardır. Bu kitlenin sürekli tolerans ve desteklerini göreceklerinden şüphelerinin olmaması gerekir. Çünkü Minör Yalıkavakın en gözde yerlerinden biri değil; en gözde yeridir ve eşdeğeri yoktur. Hedef kitlesi yokluğunu ne haydi eller havaya ile, nede türkü barlarda hamburger bira ile dolduracak kalitede değildir. Minör biterse o kitle ortada kalır. Sadece Yalıkavaka değil yarımadaya yazık olur. Birbirimize mecburuz; "kazan-kazan" meselesi.
Herşey 2017 de daha da güzel olacak. Yeterki birbirimize güven, sevgi ve anlayışla desteğimiz sürsün. Özellikle yaşadığımız şu zor günlerde böylesi nadir mekanlar yaşasın. Yaşatalım.
Last but not least: Super music, ambiance, popular, dance, dinner, selective quality, loyal customers, social club, to see & to be seen, hospitality, value for money, +... must go.
Bevare: Extremly addictive!
Kocaman bir nazarlık lazım o mekana diyorum, başkada bişey demiyorum.
Alkış...
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım