Loading...
3.4 Point
5 Comment

Pamukkale Restaurant

Gündoğan Mahallesi, Şehit Uğur Özrop Caddesi, No 2, Bodrum, Muğla
Categories Restaurants
Average amount İki kişi için : 50.00 TL
Phone 0252 3877229
Properties
  • Dinner
  • Credit Card
  • Delivery
  • Lunch
  • Outdoor Seating
Comments (5)
1
I.... K.......
bu kadar fahiş fiyat olabilir mi? sanki lüx rest. iki kisi 150 lirayla ancak çıkar. menüyü alip okuduktan sonra kalktığımız icin lezzetine bir yorum yapamam ama lahmacun 11 pide 27 en ucuz şeyler bunlardı et yemek isterseniz 50 tl den vazgececeksiniz en ucuz icecek ayran 7 tl diger icecekler 10 tl ve üzeri.
1
I.... K.......
bu kadar fahiş fiyat olabilir mi? sanki lüx rest. iki kisi 150 lirayla ancak çıkar.
menüyü alip okuduktan sonra kalktığımız icin lezzetine bir yorum yapamam ama lahmacun 11 pide 27 en ucuz şeyler bunlardı et yemek isterseniz 50 tl den vazgececeksiniz en ucuz icecek ayran 7 tl diger icecekler 10 tl ve üzeri.
5
K..... K....
Personelleri güler yüzlü ve güzel hizmet veriyorlar. Yemekleri ve soğuk mezeleri çok güzel. Özellikle lahmacununu ve yemekten sonra tatlı için künefeyi tavsiye ederim.
5
A...... A......
Tam puanı hakeden nadir yerlerden. Tam bir aile ortamı sürekli taze ve leziz mezeler için ve fırından çıkan çıtır pideler için sürekli gittiğimiz bir yer. Fiyat performans olarak çok başarılı. Fakat dondurulmuş karides kullanıp güveç yapmaktalar bitek onu tavsiye etmiyorum
5
F...... F......
Mezelerden balık çeşitlerine, pideden lahmacuna her çeşidin bulunduğu ve herbirinin de ayrı ayri başarılı olduğu bir mekan.Pide çeşitlerinden denedim, böyle bir porsiyon boyutu yoktur baska yerlerde.Adeta bir buçuk porsiyon... Kıymalı kaşarlısı çok iyiydi fakat patlıcanlı kaşarlı bitirmesi biraz zor.Otlu pidesi de et yemeyenler ve sebze düşkünleri için ideal.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım