Loading...
3.7 Point
7 Comment

Culinary Bodrum

Eskiçeşme Mahallesi, Neyzen Teyfik Caddesi, No 134/A, Bodrum, Muğla
Categories Restaurants
Average amount İki kişi için : 100.00 TL
Properties
  • Credit Card
  • Dinner
  • Breakfast
  • Lunch
  • Serves Alcohol
  • Air Conditioned
  • Fullbar
  • Outdoor Seating
  • Wifi
Comments (7)
5
A.... A....
Keyifli güzel bir mekan.Menü güzel ve lezzetli.Çalışanlarıda ilgili.Belli bir saatten sonra canlı müzikte var.Masaların bir kısmı kapının önünde ama yol üstünde kalınmıyor.Fiyatlarda benzer mekanlara göre makul.Eğer güzel biryerde yemek yemek ve biraz da demlenmek isterseniz rahatlıkla tavsiye ederim.
3
S..... D......
Bir restoran adini "culinary" koyup sonra standart zeytinyaglilar, kofte, ince dilim bonfile servis ederse hayal kirikligi buyuk olur, mutfak anlaminda yeni bir tat bulamadik, personel de toplama bir gorunum veriyordu.
1
S....... S.......
Mekan çok sevimli görünüyordu biz de 6 kişi oturduk. Yemekler ortalama sayılır. Ancak çalışanlar çok saygısız ve umursamazdı. Dayak mı yedik yemek mi yedik bilemedik. Gecemiz zehir oldu. Bodrum'u çok sevenler olarak bu tür aksaklıkların kısa sürede düzeltilmesini umuyoruz.
5
I.... M......
Biz buraya da bayıldık. Limanda yururken sans eseri girdik. Hem ot hem de eti aynı anda bulmak için. Mekan cok hoş servis hızlı personel güleryüzlü zehir gibi;)) gavurdağ salata tercih ettik. 2 kişilik et tabağını mutlaka deneyin. Fırından çıkan mamuller de guzeldi. Mezeler -salata 15-20tl arası et tabagı 79tl bu kalitede hizmet için kabul edilebilir. :)
5
S.... J......
Tas firindan cikan cesitli Pideleri efsanee, culinary burgeri de deneyin oldukca lezzetli , Bodrum marinaya cok yakin ve Merkezi konumda keyifli vakit gecirebileceginiz Guzel bir isletme
4
A.... B.....
Marina caddesinde yanyana sıralanmış restoranlar arasında her zaman doluluğu ve şıklığıyla dikkatimizi çeken Culinary'de hafta içi bir akşam yemek yeme şansı bulduk. Ancak önden söylediğimiz başlangıç hayli doyurucu olduğu için yaprak döner ve noodle'ını başka bir yaza bıraktık. Hoş ambiyansının yanında restoranları başarılı yapan unsurun servis elemanları olduğunu unutmamak gerek. Bayan garson çok ilgili ve tatlıyken, doyduğumuzu ve ana yemeklere devam edemeyeceğimizi söyledikten sonra tabiri caizse suratımıza bakmayan garson işletmenin puanını düşürüyor.
3
A.... B.....
Marina caddesinde yanyana sıralanmış restoranlar arasında her zaman doluluğu ve şıklığıyla dikkatimizi çeken Culinary'de hafta içi bir akşam yemek yeme şansı bulduk. Ancak önden söylediğimiz başlangıç hayli doyurucu olduğu için yaprak döner ve noodle'ını başka bir yaza bıraktık.

Hoş ambiyansının yanında restoranları başarılı yapan unsurun servis elemanları olduğunu unutmamak gerek. Bayan garson çok ilgili ve tatlıyken, doyduğumuzu ve ana yemeklere devam edemeyeceğimizi söyledikten sonra tabiri caizse suratımıza bakmayan garson işletmenin puanını düşürüyor.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım