Loading...
4.6 Point
7 Comment

Lokmacı Ana

Çarşı Mahallesi, Dr. Alim Bey Caddesi, No 12, Bodrum, Muğla
Categories Dessert Shops
Cuisines Desserts
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Phone 05414837599
Properties
  • Credit Card
  • Takeaway Available
  • Desserts and Bakes
Comments (7)
5
R...... R......
Büyük emek, harika hizmet ve enfes, çıtır çıtır, tam kararında lokmalar için
5
B.... K.....
Mandalinalı dondurmasi benim için Gümüşlük'e gitme sebeplerimden. Çok çooook başarılı çünkü yedikçe harika mandalina tadını alıyorsunuz ve yapay bir tat da değil. İşletmecisi Erdal Bey çok ilgili, tatlılarıyla ilgili de bol bol öneri veriyor. Aynı zamanda satılan peynir ve zeytin çeşitleri de lezzetli.Gümüşlük ziyareti bitmeden muhakkak uğranmalı
5
F.... Y..........
Eskiden hep şunu derdim ben lokma sevmem ama bu ifadem bodrumda lokmacı anada lokma yedikten sonra değişti ben lokma seviyormuşum da daha önce böyle güzelini yemediğim için sevmiyorum sanıyormuşum pek çok akşam lokma ve çay muhabbeti yaptık hele bir de portakalı da kızartıp şerbetleyip lokmaya ilave yapıyorlar o da apayrı bir ölümcül lezzet yemeden gitmeyin gümüşlükte de şubeleri var
4
C........ C........
Bodrum'a gelip, lokma yemek istiyorsanız doğru adres Lokmacı Ana. Hafif, çok tatlı değil, gevrek ve lezzetli. Resimde görebileceğiniz üzere farklı tatlılar ve hamur işleri de mevcut. Bir porsiyon 7₺'ydi ve iki kişiye yetebilir. Lokmacıysanız kesin uğrayınız.
4
C........ C........
Bodrum'a gelip, lokma yemek istiyorsanız doğru adres Lokmacı Ana.

Hafif, çok tatlı değil, gevrek ve lezzetli. Resimde görebileceğiniz üzere farklı tatlılar ve hamur işleri de mevcut. Bir porsiyon 7₺'ydi ve iki kişiye yetebilir. Lokmacıysanız kesin uğrayınız.
4
R... U....
Bodrum'a gelip de Lokmacı Ana lokması tatmadan gitmek olmaz...

Çok tatlı değil ve kakmıyor, bıktırmıyor, hafif... Tatlı ve hamur yiyorsunuz ama hiçbir şey yememiş gibi hissediyorsunuz. Bu güzel.

Belki de bu kadar sevilmesinin nedeni de budur...

Üzerine tarçın koyarak yemenizi öneririm.
5
R... U....
Bodrum'a gelip de Lokmacı Ana lokması tatmadan gitmek olmaz... Çok tatlı değil ve kakmıyor, bıktırmıyor, hafif... Tatlı ve hamur yiyorsunuz ama hiçbir şey yememiş gibi hissediyorsunuz. Bu güzel. Belki de bu kadar sevilmesinin nedeni de budur... Üzerine tarçın koyarak yemenizi öneririm.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım