Loading...
2.3 Point
6 Comment

Kortan Restaurant Bar

Çarşı Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No 28, Bodrum, Muğla
Categories Restaurants
Cuisines Seafood, Izgara
Average amount İki kişi için : 150.00 TL
Phone 0252 3161300
Properties
  • Credit Card
  • Breakfast
  • Lunch
  • Serves Alcohol
  • Dinner
  • Wifi
  • Seaside
  • Outdoor Seating
  • Nightlife
  • Fullbar
Comments (6)
4
A.. A......
Çok güzel bir lokasyonda çok güzel manzara sunan bir restoran. Özellikle sezonda, sahil boyunca demirleyen yatlar ve kale manzarası eşliğinde bir yemek yemek gerçekten çok güzel. Çalışanlar oldukça ilgili, hatta fazla ilgililer. İngilizce türkçe farketmeksizin size çeşit çeşit hikayeler anlatarak sipariş alıyor ve servis yapıyorlar. Bu durum kimisinin çok hoşuna giderken kimine gereksiz gelebilir. Bende bu tarz şeyleri çok sevdiğimi söyleyemem ama özellikle turistlerin ilgisini çekebiliyor. Balık, kalamar ve karides lezzetliydi, mezelerde aynı şekilde ancak şahane diyemem. Fiyatta; lokasyon ve hizmet kalitesi dolayısıyla ucuz değil. Bodrumda daha uygun fiyata daha lezzetli deniz ürünleri yenir mi? Evet yenir, ancak burasıda gitmeye değer biryer.
4
G........... G...........
Yorumlari mekana oturduktan sonra gorduk, fakat yazilanlarin aksine calisanlar oldukca ilgiliydi. Lezzet muazzem degil fakat asla kotu de degil. Hesap da yediklerimize gore uygun geldi.
1
Y................ Y................
Dün aksam gitmistik cidden verdiğiniz parayı haketmeyen biryer garsonlar ilgisiz rakının yanında ilk defa suyu hesaba yazdıklarını gördüm hayatımın en iğrenç saatlerini yaşadım. Amacları tamamen kazıklamak 2 dilim kavuna 30 lira 2 büyük suyada 14 lira ödedik.
1
M....... M.......
Ben hiçbir yerde 36 liraya roka salatası yediğimi hatırlamıyorum. Artı rakının yanına açtığı suyun büyükmü küçükmü olduğunu soruyor. Çünkü hesapta ona da güzel fiyat yazıyor. Balığı hiç anlatmıyım çünkü kapısından girmeden kilosu 90 lira olan balık masaya oturunca 135 oluyor. Kesinlikle bidaha tercih etmem çok daha güzel yerler var.
1
M....... M.......
Ben hiçbir yerde 36 liraya roka salatası yediğimi hatırlamıyorum.
Artı rakının yanına açtığı suyun büyükmü küçükmü olduğunu soruyor. Çünkü hesapta ona da güzel fiyat yazıyor.
Balığı hiç anlatmıyım çünkü kapısından girmeden kilosu 90 lira olan balık masaya oturunca 135 oluyor.
Kesinlikle bidaha tercih etmem çok daha güzel yerler var.
3
A... A...
Ortam güzel fakat müziğin sesi çok fazlaydı ve kimseyi duyamıyorduk doğru düzgün. Zaten çalışanlar çok ilgili değildi. Kokteyllerde de alkol oranı çok düşüktü. Verdiğimiz paraya değmedi açıkçası. Fiyatlar bu servislere göre fazla. Yine de siz bilirsiniz!
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım