Loading...
3.7 Point
9 Comment

Müdavim Meyhanesi

Bitez Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No 157, Bodrum, Muğla
Categories Taverns
Cuisines Appetizer
Average amount İki kişi için : 180.00 TL
Phone 0252 3638813
Properties
  • Dinner
  • Lunch
  • Credit Card
  • Cash
  • Live Music
  • Fullbar
  • Nightlife
  • Outdoor Seating
  • Indoor Seating
  • Rakı
Comments (9)
1
D....... K
Çocuk alıyorlar. Abartmıyorum 5 yaşındaki çocuk çığlık çığlığa masanın arkasında parende atıyor. O saatten sonra ne mezenin, ne içtiğinizin, ne de manzaranın anlamı kalmıyor. Açıldığı zamandan beri geliriz. Mezeleri süper olduğu zaman da geldik, mezeleri rezalet olduğu zaman da geldik 20-30 kişi toplanip ta geldik, onlarca kişiye tavsiye de ettik ama çok yazık bu konsepte sahip olan bir yerde huzurla iki kadeh içki içmek mümkün olmadı. İşletme ne çocuğun ailesini uyardı ne de bir pardon dedi. Çocuğunuz Mc Donalds taki çocuk havuzundan sıkıldıysa deniz kenarında alkollü bir restoranın sahilinde neden çığlıklarla koşturmasın? Gelin buraya salın veledi gitsin. İşletme memnun siz memnun. Değerlendirin bunu. Hep çocuk parkı, hep top havuzu nereye kadar?
5
K.... T....
Sahilde denize sıfır Bodrum Kalesi manzaralı, Sadun Boro’nun eski eviymiş. Sadece meze çeşitleri ve tekir kıraça gibi minik balıklar var. Mezeler çok lezzetli idi memnun kaldık. Tekrar gideriz. İçki bahşiş dahil 200 TL adam başı.
3
D..... B............
Sahilde 12 nolu masayı size ayırırlarsa sakın oturmayın. 30 kez çok doluysa ertesi güne rezervasyon yaptırayım dememe rağmen bizi 12 nolu masaya oturttular. Ön manzaram sandalye, yanda mutfak, çaprazımda bi dükkan manzarasıyla oturdum. Onun dışında fiyat-performans gayet iyi. Mezeler lezzetliydi, Uğramanızı tavsiye ederim.
3
D..... B............
Sahilde 12 nolu masayı size ayırırlarsa sakın oturmayın. 30 kez çok doluysa ertesi güne rezervasyon yaptırayım dememe rağmen bizi 12 nolu masaya oturttular. Ön manzaram sandalye, yanda mutfak, çaprazımda bi dükkan manzarasıyla oturdum.

Onun dışında fiyat-performans gayet iyi. Mezeler lezzetliydi,
Uğramanızı tavsiye ederim.
5
N.. N..
Kalabalık olarak ilk defa gittik. Servis son derece kibar ve ilgiliydi. Mezeler çok lezzetli özellikle izmir güzeli ve üzerinde nar olan tahinli mezeleri çok başarılı. Karidesli pilav , kalamar, baby kalamar ve enginar kalbi de bahsetmeden geçemeyeceğim lezzetlerinden. Enginar kalbine ananas bu kadar mı yakışır. Hele o cheesecake’e ne demeli. Resmen doyamadık o kadar güzeldi. Bütün ekibin ellerine emeğinr sağlık.
5
D..... T.........
Terasta veya sahilde oturmanizi tavsiye ederim. Ozellikle izmir guzeli ve atom mezeleri cok basarili. Ara sicaklardan soya soslu baby kalamar ve ahtapot cok iyiydi. Tatlilardan ise tahinli cheesecake ve kabak tatlilari guzeldi. Fiyati kalitesine gore uygun bir mekan. Gidecekseniz rezervasyon icin 1 haftadan once aramanizi oneririm.
5
D..... T.........
Terasta veya sahilde oturmanizi tavsiye ederim. Ozellikle izmir guzeli ve atom mezeleri cok basarili.
Ara sicaklardan soya soslu baby kalamar ve ahtapot cok iyiydi. Tatlilardan ise tahinli cheesecake ve kabak tatlilari guzeldi. Fiyati kalitesine gore uygun bir mekan. Gidecekseniz rezervasyon icin 1 haftadan once aramanizi oneririm.
5
K.... T....
Sahilde denize sıfır Bodrum Kalesi manzaralı, Sadun Boro’nun eski eviymiş. Sadece meze çeşitleri ve tekir kıraça gibi minik balıklar var. Mezeler çok lezzetli idi memnun kaldık. Tekrar gideriz. İçki bahşiş dahil 200 TL adam başı.
1
D....... K
Çocuk alıyorlar. Abartmıyorum 5 yaşındaki çocuk çığlık çığlığa masanın arkasında parende atıyor. O saatten sonra ne mezenin, ne içtiğinizin, ne de manzaranın anlamı kalmıyor. Açıldığı zamandan beri geliriz. Mezeleri süper olduğu zaman da geldik, mezeleri rezalet olduğu zaman da geldik 20-30 kişi toplanip ta geldik, onlarca kişiye tavsiye de ettik ama çok yazık bu konsepte sahip olan bir yerde huzurla iki kadeh içki içmek mümkün olmadı. İşletme ne çocuğun ailesini uyardı ne de bir pardon dedi.
Çocuğunuz Mc Donalds taki çocuk havuzundan sıkıldıysa deniz kenarında alkollü bir restoranın sahilinde neden çığlıklarla koşturmasın? Gelin buraya salın veledi gitsin. İşletme memnun siz memnun. Değerlendirin bunu. Hep çocuk parkı, hep top havuzu nereye kadar?
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım