Loading...
4.2 Point
13 Comment

Bitez Köy Mantıcısı

Bitez Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No 40/C, Bodrum, Muğla
Categories Restaurants
Cuisines Turkish
Average amount İki kişi için : 45.00 TL
Phone 0252 3639383
Properties
  • Credit Card
  • Breakfast
  • Dinner
  • Delivery
  • Lunch
  • Wifi
  • Outdoor Seating
Comments (13)
3
G..... (........
Uzun araştırmalar sonucunda casitaya mı gitsek buraya mı derken yerel bi yerde yiyelim diyip en iyi yorumlu yere yarım saatlik yolla gittik. Ama evde herhangi bir mantı yeme olayının ötesine geçemedi. Kötü değildi servis hızlıydı ama bişeyler eksik gibiydi. Çi börek güzeldi o yüzden 3 verdim. Bi daha gideceğimi sanmıyorum.
2
G..... G.....
Tek artısı servisin hızlı olması. Maalesef bildigimiz, adını cok duydugumuz mantıcıların cok altında. Cıtır mantısı normalden daha guzel ama asla tatmin etmedi. Acıkcası bitirmedim bile, yorumlara bakıp beklentiye kapılmayın. Diğer mantıcılarda daha mutlu olabilirsiniz.
4
A.... D........
Açıkcası her yerde yediğiniz mantıdan pek bir farkı yok. Ama başarılı bir mantı. Çıtır mantısıda hafif. Fiyatlar uygun. Servisi hızlı. İsterseniz yarım porsiyonda veriyolar. Ben bitez dondurmasını çok yemek için yarım porsiyon yedim. Gitmişken uğramadan geçmeyin.
5
O..... O.....
Çıtır mantı feraye muhteşem. Bodrum mandalinası ile super gidiyor. Cok aç geldiyseniz Çiğ böreğide tavsiye ederim. Çıkın çıkın gelin buraya...
5
A.... A.....
Ben feraye, eşim klasik mantı tercih ettik. İkisi de güzeldi. Yanında da sumaklı ekşili bir koca kase kaşık salatası...Ohh bir doyduk bir doyduk... Yolu düşenlere öneririm...
3
O....... A....
Fiyatları ortalamanın üstünde. Çibörek çok yağlıydı. Mantılarında sarımsak tadı yoğundu. Sarımsaklı olsun ama yoğun olmasın demiştik. Gevrek olan mantı tercih edilebilir. Garsonlar ilgiliydi, mama sandalyeleri temizdi.
5
E... B..
Çalışanlar güleryüzlü, bahçesi çok güzel, hoş bi ortam. Çiğbörek ve mantı çok lezzetliydi. Mantının fotoğrafını çekmeyi unuttum ama tabak doluydu. Çiğ börek bir porsiyonda 2 büyük börek var. İkram olarak un helvası getirdiler, o da güzeldi. 2 mantı,2 içecek ve bir porsiyon çiğ böreğe 56 TL ödedik.
4
Ç....... F.
Cig boregi harika, manti her yerde bulunabilir bir lezzet, servis hizli,fiyat 3 tane 1 porsiyon manti 1 porsiyon(2 adet) cig borek 1 kola 1 soda 60tl, helva ve caylar ikram
4
Y....... Y.......
Bodrum' da güleryüzlü, temiz ve uygun fiyatlı bir alternatif. Çi böreği oldukça lezzetli, mantısı da güzel, sıcak ve bol soslu. Tavsiye ediyorum.
5
T.... Y.......
Bodrum'da mantı yemek istiyorsanız klasikleşmiş ve İstanbul'da da şubelerini bulabileceğiniz yerler yerine burayı denemeniz iyi bir seçim olacaktır. Daha amatör bir ruh olsa da kalktığınızda memnun olacağınızı düşünüyorum. İkram olarak turşu ve kabak çiçeği dolması geliyor. Mantıcıların genel problemi olduğunu düşündüğüm porsiyon küçüklüğü burada yok gibi, tabak dolu dolu geliyor. Mantının lezzeti yerinde. Çalışanlar da ilgili. Bodrum mandalinası seviyorsanız gazozunu deneyebilirsiniz burada.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım