Loading...
4.1 Point
27 Comment

Bağarası Restaurant

Bitez mahallesi Pınarlı caddesi No:59 Bodrum/Muğla
Categories Restaurants
Cuisines Home-made, Izgara
Average amount İki kişi için : 50.00 TL
Phone 0252 3637693
Properties
  • Credit Card
  • Lunch
  • Breakfast
  • Dinner
  • Air Conditioned
  • Outdoor Seating
  • Wifi
  • Table reservation required
Comments (27)
1
A.... G........
kapıdan döndük. evcil hayvan almıyoruz dediler. hemde bağın arasına. dünyanın hiçbir yerinde olmayan lezzet sunsanız nafile.
1
A.. A....
Potansiyeli olan ama kendini geliştiremeyen ve gelen müşteriden koparabileceği her liranın peşinde bir taverna-restoran. Çok daha iyisini daha ucuza bulabilirsiniz.
4
C....... C.......
Keyifli bir mekan. Mezeler için sırayla alıyorlar. Mekan sahibi anlatıyor. Kayısılı pırasa ve rezeneyi beğendik mezelerden. Mantar kavurması da güzeldi. Şiş ve köfte yedik. Olağanüstü diyemem ama yine gelir miyim evet. Fiyatlar bir tık yüksek.
3
B.... O...
Aşırı tepki çekmeyeceksem söyleyeyim:)) Gayet taze yemekler ama özel hiçbirşey bulamadım. Mezelerin hepsi birbirine benziyor, servis zaten kötü ama bayram diye olabilir. Kesinlikle etkilenmedim..
5
B.... B....
Bağarası kendine has, güzel mekandı…Yufkalı mantısı denenebilir. Meze seven biriyseniz, burada alternatif ve yeni tatlar deneyebilirsiniz. özellikle taze meyvelerin zeytinyağlıların içinde olması güzeldi. Beni en çok mest eden yemek ise kuzu şişti. Ümmühan hanım, şişleri bahçesindeki sakız ağacının dallarından yapıyormuş.
2
E.... D.....
4 kişi 3 çöp şiş 1 mantı meze tabağında 1 brokoli 1 fasulye 2 bira... 305 TL hesap ödedik. Fiyatlar uçuk. Bir çöp şiş 55 tl (yuh!)garson 50 demişti günahı boynuna Sunum yetersiz Ambiyans güzel sandalyeler rahatsız.Çay yok.Kahve ikramı yapıldı. Garsonlar güleryüzlü İşletmeci bir daha gelmeyin dercesine soğuk. Rezervasyonluymuş bizi geri göndereceklerdi son an bir masa kalktı da öyle oldu yani sıra var anlarım rezervasyon olayı biraz sıkıntı Menü yok yemekleri soğutucuya dizmişler gidip ordan bakıp sipariş veriyorsun almadan önce fiyatları sormada fayda var.
2
E.... D.....
4 kişi 3 çöp şiş 1 mantı meze tabağında 1 brokoli 1 fasulye 2 bira...
305 TL hesap ödedik.
Fiyatlar uçuk.
Bir çöp şiş 55 tl (yuh!)garson 50 demişti günahı boynuna
Sunum yetersiz
Ambiyans güzel sandalyeler rahatsız.Çay yok.Kahve ikramı yapıldı.
Garsonlar güleryüzlü
İşletmeci bir daha gelmeyin dercesine soğuk.

Rezervasyonluymuş bizi geri göndereceklerdi son an bir masa kalktı da öyle oldu yani sıra var anlarım rezervasyon olayı biraz sıkıntı
Menü yok yemekleri soğutucuya dizmişler gidip ordan bakıp sipariş veriyorsun almadan önce fiyatları sormada fayda var.
5
T..... H.......
Resim anlatmıyor mu ☺️ Ege de olduğunuzu hissettiren dokunuşlar ile herşey çok güzel!! Mezesi, eti, balığı evet çok güzel bir de çıtır mantısı var çünki burada emek var
5
C.... Ç......
Muhteşem bir yer! Herşey çok lezzetli. Çay yok o da nazarlık olsun. Elinize sağlık Bağarası! Tekrar tekrar geleceğiz. Mezeler çok lezzetli, ciğer yıkılıyordu.
5
Ö.... Y........
Mekan bir mandalina bahçesindeki 10 masadan oluşuyor. Hiçbiryerde yaşamayacağınız portakal, vişne, ve çeşitli meyve aromalı mezeleri çok başarılı BALIK mekan sahibinin eşi tarafından tutuluyor bazen. Etleri ise sakız ağacı dalında şiş yapılması harika bir aroma vermiş. Küşlemesi dahi bir çok et lokantası nı bozar.(abartmıyorum) İşletmecisi bir bayan ve kesinlikle bir başarı öyküsü var. Aynı zamanda İstanbul da bir üniversite de Akdeniz mutfağı dalında ders verdiğini öğrendik.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım