Loading...
3.4 Point
5 Comment

Domino's Pizza

Yazır Mahallesi, Ufuk Sokak, No 2, Selçuklu, Konya
Categories Restaurants
Cuisines Pizza
Average amount İki kişi için : 55.00 TL
Phone 0332 2651414
Properties
  • Lunch
  • Credit Card
  • No Alcohol Available
  • Dinner
  • Delivery
  • Indoor Seating
  • Wifi
Comments (5)
3
M.... B......
15.11.15 İşin sırrı; birbiriyle uyumlu ve yeterli miktar malzemenin sert ve kalın olmayan hamurla çok iyi pişirilmesindedir. Ve maalesef standart yakalanamıyor. 10.09.17 Ekip üyeleri değişince pizzanın sunumu, görünümü, tadı ve genel olarak kalitesi de değişiyorsa, kurumsal olunamamış demektir :(
2
M.... B......
15.11.15
İşin sırrı; birbiriyle uyumlu ve yeterli miktar malzemenin sert ve kalın olmayan hamurla çok iyi pişirilmesindedir. Ve maalesef standart yakalanamıyor.

10.09.17
Ekip üyeleri değişince pizzanın sunumu, görünümü, tadı ve genel olarak kalitesi de değişiyorsa, kurumsal olunamamış demektir :(
4
Ş..... İ.........
Pizzayi mekanda degil evde yemeyi tercih edenlerdenim. Siparisimiz cok kisa bir surede ve sicak bir sekilde geldi. Cevreyi korumak icin gereksiz tabak, kasik, catal almamanizi oneririm. Pizza malzemeleri gayet güzeldi. Herkesin damak tadina uygun pizzalari mevcut.
4
A.. S....
Dominos'a Öneri - Güzel her sey... 10 numara fakat bir eksik var. Pizza güzel, hamuru güzel. Hamuru o kadar güzel ki pizza yerine sadece hamuru gelse onu da yerim. Fakat elemanlar... Elemanlari kötü. Dominos müdürlerine tavsiyem elemanlari iyi seçin.
4
A.. S....
Dominos'a Öneri - Güzel her sey...
10 numara fakat bir eksik var. Pizza güzel, hamuru güzel. Hamuru o kadar güzel ki pizza yerine sadece hamuru gelse onu da yerim. Fakat elemanlar... Elemanlari kötü. Dominos müdürlerine tavsiyem elemanlari iyi seçin.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım