Loading...
3.7 Point
7 Comment

İstanbul Pastanesi

Şeyh Şamil Mahallesi, Doç. Dr. Halil Ürün Caddesi, Konya Park İş Merkezi, No 27/A, Selçuklu, Konya
Categories Patisseries
Cuisines Patisserie
Average amount İki kişi için : 15.00 TL
Phone 0332 2654455
Properties
  • Indoor Seating
Comments (7)
4
H.. H..
Bu zamana kadar birkaç pastasını denedim. Hepsi gayet lezzstliydi. Özellikle kestaneli olan. En son san sebastian cheesecake dahi satıyolardı.
4
M....... Ö.......
Mekan gercekten guzel. Tatlilari ise enfes..Genel olarak fiyatlari da Fiyat-ambiyans acisindan anlasilir duzeyde. Ama çay konusunda sinifta kaliyorlar. Icmeyi denedim ama bitiremedim.
3
M.... B......
13.10.2017: Kumda kahve, makinada veya gazlı ocakta pişirilene göre çok daha hoş tat veriyor. Aynı marka kahve ile yapılan denemelerimi kaynak gösterebilirim. Ancak bu konuya bir şerh daha düşmek gerekiyormuş ki, onu da burda öğrendik: Kahveyi yapmayı bilene yaptır, yaptıkça öğrenir deme! Yarısı telve, tamamı acı bir kahve içmek isteyen buyursun gitsin
5
M.... B......
Macaroon olayında başarılı olduklarını önce görünümüne sonra da tadına bakarak kabul ettim
3
Y.... Ö.......
Servis ve kazık fiyatlar dışında iyidir kalabalıktır ama çalışanlardan bazıları çok küçük yaşta acemi bazı masalar çok kirli temizlemeye de olmuyor
3
M....... M.......
Dün gittiğimizde menudeki çoğu şey henuz yaz gelmediği icin yoktu, milkshake ve makaron aldik ikisini de guzel yapmamislardi, demek ki burada klasikten ayrilmamak lazim küçük tatlı toplar ve minik pogacalar her zaman lezzetli olur gelince onlardan almak lazim.
4
U... O...
Konya'nin en taze pastalarinin bulundugu bir mekan. Içerideki müzik sesi sizi rahatsiz etmiyor. Fiyat olarak bira yüksek gelenilir ancak mekanin yerini ve hizmet kalitesini düsündügünüzde buna deger.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım