Loading...
4.4 Point
5 Comment

Paşam Pastanesi

Nişantaşı Mahallesi, Rauf Denktaş Caddesi, No 11/A, Selçuklu - Konya
Categories Patisseries
Cuisines Patisserie, Desserts
Average amount İki kişi için : 15.00 TL
Phone 0332 2380159
Properties
  • Credit Card
  • Air Conditioned
  • Indoor Seating
Comments (5)
4
E... E...
Kuru pastaları çok lezzetli fakat fiyat birazcık fazla gibi, tabi ben öğrenci olduğum için de öyle geliyor olabilir. Fakat lezzetli gerçekten anlatılmaz, yaşanır. Kesinlikle pişman olmazsınız giderseniz
4
M.... B......
Hamurlu tatlıları ve yaş pastaları, misafirlikte bizi henüz mahcup etmedi ;) Bi kere de mekanda oturup kahvaltı felan yapalım dedik; dışarıda oturma masaları çok tozlu ve ağacın altındaki masaya ağaçtan sürekli birşeyler (böcek, karınca, yaprak, çiçek vb.) düşüyordu. Ancak Konya'da çizgisini bozmadan ilerleyen bir pastane, bu yüzden daha iyi olabileceğini de düşünmüyor değiliz.
4
M.... B......
Hamurlu tatlıları ve yaş pastaları, misafirlikte bizi henüz mahcup etmedi ;)
Bi kere de mekanda oturup kahvaltı felan yapalım dedik; dışarıda oturma masaları çok tozlu ve ağacın altındaki masaya ağaçtan sürekli birşeyler (böcek, karınca, yaprak, çiçek vb.) düşüyordu. Ancak Konya'da çizgisini bozmadan ilerleyen bir pastane, bu yüzden daha iyi olabileceğini de düşünmüyor değiliz.
5
K.. K..
Tatlı krizi başlığının en guzel örneği. Yıllardır Konyada ekol haline gelmiş en taze en guzel en lezzetli en orjinal pastaların kurabiyelerin anavatanı severek yiyoruz #zomato7yaşında
5
B..... B........
Konya'da yillarin pastanesi denilebilecek birkaç tane vardir. Pasam da onlardan biri. Pastalari tazeciktir. Yalniz kahvalti yapmaya gitmeyin. Gidecekseniz de servisin yavasligini gözardi etmelisiniz.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım