Loading...
2.5 Point
4 Comment

Şampiyon Kokoreç

Hamidiye Mahallesi, Abdülezelpaşa Caddesi, No 15/B, Selçuklu, Konya
Categories Restaurants
Cuisines Giblets, Fast Food
Average amount İki kişi için : 25.00 TL
Phone 0332 3519494
Properties
  • Dinner
  • Credit Card
  • Wifi
  • Outdoor Seating
  • Air Conditioned
Comments (4)
1
A.... G.....
Yediğim açık ara en kötü kokoreçti. Ekmek çok bayattı, Şampiyon'un diğer şubelerinde yediğim tüm kokoreçler sebzeli olmasına rağmen sebzesizdi, Konya şartlarında bayramın ilk günü açık tek yer olmasından dolayı gitmek durumunda kaldım ve bir daha Konya'da Şampiyon Kokoreç'in yakınından bile geçmeyi düşünmüyorum.
2
B..... B........
Istanbul Sampiyon'la uzaktan yakindan ilgisi yok malesef. Damakta rahatsiz edici bir yag hissi birakiyor. Midye dolmasi da midye tavasi da mide bulandirici. Konya'da güzel kokoreç yemek isterseniz, realden sonraki kavsaktaki dürümcü kemal'i deneyin :)
3
M.... A....
Malesef is fabrikasyona dönmüs. Markalasma geregi kokoreç pisirilmis ve dondurulmus geliyor. Geleneksel sise sarip pisirme olayi yok. Kokoreç lezzetsiz. Kokoreçte malesef kokoreç tadi yok. Fiyati çok yuksek. Iki yarim kokoreç bir ayran 16 lira olurmu?
4
N... B.....
Kokoreççi açik - Ne yiyelim diye düsündügünüz anda akla gelen çözüm hemen yanibasinizda yarim kokoreç miktar olarak küçük, lezzet güzel her an istediginiz çesit menü bulunmayabilir klasik kokoreç tadi servis hizli mekan merkezi yerde afiyet olsun...
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım