Loading...
4.2 Point
5 Comment

Yücel Simit Sarayı

Sanayi Sitesi Girişi, Selçuklu - Konya
Categories Patisseries
Cuisines Fast Food
Average amount İki kişi için : 15.00 TL
Properties
  • Dinner
  • Delivery
  • Outdoor Seating
  • Disabled Friendly
  • Smoking Area
  • Kid Friendly
  • Pet Friendly
Comments (5)
4
D.... E.....
Self servis. Mekan güzel. İki katlı. Ben en çok portakallı kek diyerek aldığım muhtemelen ismi portakallı başka bişey olan keke bayıldım. Simitleri gayet güzel. İki yetişkin iki çocuk gittik. 50 liraya yakın ödedik. Bana çok geldi.
5
F.... B..
Sinirler süper özellikle tereyağlı olan Sabahları arabayla geçerken mutlaka ugrarim ızgara da koymuşlar ama daha yemedim eminim güzeldir beklentimiz kaliteyi bozmadan uygun fiyat yapmaları hayırlı isler dilerim
4
F.... B..
Sinirler süper özellikle tereyağlı olan
Sabahları arabayla geçerken mutlaka ugrarim ızgara da koymuşlar ama daha yemedim eminim güzeldir beklentimiz kaliteyi bozmadan uygun fiyat yapmaları hayırlı isler dilerim
4
Y.... A....
Simitlerinin lezzeti, esnafliklari harika ama marka ismi kopyacisi olmalari çok fena:( - MARKA TAKLIT EDERSEN ISTE BÖYLE TAKLIT EDECEKSIN:)) Konya Selçuklu Sanayi Sitesinde bir simitçi dükkani var... O'nun en çok bilinen iki simit markasindan olusan bir tabelasi da var :Yücel Simit ve Simit Sarayi bir olmus "YÜCEL SIMIT SARAYI" (20 Kasim 2012) Konu hakkindaki haber&makalem:http://iyibirhaber.blogspot.com/2012/11/marka-taklit-edersen-iste-boyle_23.html ... dedim ama ne yapiyorlar ne ediyorlar idye merak ettim ve tam 29 gün sonra mekana gittim çay içtim inceledim.. Çok güzel bir firinlari var, çok iyi simit fogacalar yapiyorlar sicak, sicak v eoracikda satiyorlar... Içerisi etmiz ve çok istah açici kokular geliyor... SONUÇ: Eee güzel kardesim.. bu kadar güzel simit yapabiliyorsun, böyle güzel mekan açabiliyorsun, esnafligin da iyi ne diye baskalarinin ismini alir tabela yaparsin kendine.. Kendine güvendin mekan açtin, buna yakisir bir isim koysan daha da iyi olmaz mi yani?.. VEL NETICE: Koydugu isimden dolayi degil iyi simit ve esnaflik yaptigi için iyi satis yapiyor burasi... Simitini yiyelim ama bu durumu da kendisini söyleyelim tabelasini da düzeltsin artik.. (18 Arali 2012...)
4
Y.... A....
Simitlerinin lezzeti, esnafliklari harika ama marka ismi kopyacisi olmalari çok fena:( - MARKA TAKLIT EDERSEN ISTE BÖYLE TAKLIT EDECEKSIN:))
Konya Selçuklu Sanayi Sitesinde bir simitçi dükkani var...
O'nun en çok bilinen iki simit markasindan olusan bir tabelasi da var :Yücel Simit ve Simit Sarayi bir olmus "YÜCEL SIMIT SARAYI" (20 Kasim 2012) Konu hakkindaki haber&makalem:http://iyibirhaber.blogspot.com/2012/11/marka-taklit-edersen-iste-boyle_23.html ... dedim ama ne yapiyorlar ne ediyorlar idye merak ettim ve tam 29 gün sonra mekana gittim çay içtim inceledim.. Çok güzel bir firinlari var, çok iyi simit fogacalar yapiyorlar sicak, sicak v eoracikda satiyorlar... Içerisi etmiz ve çok istah açici kokular geliyor...
SONUÇ: Eee güzel kardesim.. bu kadar güzel simit yapabiliyorsun, böyle güzel mekan açabiliyorsun, esnafligin da iyi ne diye baskalarinin ismini alir tabela yaparsin kendine.. Kendine güvendin mekan açtin, buna yakisir bir isim koysan daha da iyi olmaz mi yani?..
VEL NETICE: Koydugu isimden dolayi degil iyi simit ve esnaflik yaptigi için iyi satis yapiyor burasi... Simitini yiyelim ama bu durumu da kendisini söyleyelim tabelasini da düzeltsin artik.. (18 Arali 2012...)
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım