Loading...
3.8 Point
8 Comment

Kos Lezzet Sofrası

B.Kayacık Mahallesi, Kırım Caddesi, No 26-28, Selçuklu, Konya
Categories Restaurants
Cuisines Izgara, Fast Food
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Phone 0332 9991777
Properties
  • Dinner
  • Credit Card
  • Lunch
  • Debit Card
  • Air Conditioned
  • Wifi
  • Outdoor Seating
Comments (8)
2
A... A...
Gerçekten uzun zamandır gittiğim en kötü restaurant. Lüks görünmeye çalışılmış . Ama kebab resmen tatsız tuzsuz idi. Konyada bu kadar tatsız et ğişiren başka yer ben bilmiyorum.  Köfte başka bir skandal. Fiyatlar ise İstanbuldaki kaliteli bir kebapçı ile kıyaslanabilir. (tamam kalite ve tat ı yakalayamamışlar ama hesabı tutturmuslar) Bunların dışında saat 3 te (öğleden sonra) etli ekmek falan bulamıyorsunuz fırın kapalı.  Bir kaç kişi yorumlara aldanıp bilmeden gittik (havaalanına yakın  olmasıda faktör).  Aman ha, Konya nın mutfağı eti , ekmeği bu değil sakın uğramayın.    Bununla beraber şık bir yer. Oturmak içinuğranabilir ama çay bile içmeyin bence
1
A... A...
Gerçekten uzun zamandır gittiğim en kötü restaurant. Lüks görünmeye çalışılmış . Ama kebab resmen tatsız tuzsuz idi. Konyada bu kadar tatsız et ğişiren başka yer ben bilmiyorum. 
Köfte başka bir skandal.
Fiyatlar ise İstanbuldaki kaliteli bir kebapçı ile kıyaslanabilir. (tamam kalite ve tat ı yakalayamamışlar ama hesabı tutturmuslar)

Bunların dışında saat 3 te (öğleden sonra) etli ekmek falan bulamıyorsunuz fırın kapalı. 
Bir kaç kişi yorumlara aldanıp bilmeden gittik (havaalanına yakın  olmasıda faktör). 

Aman ha, Konya nın mutfağı eti , ekmeği bu değil sakın uğramayın. 
 
Bununla beraber şık bir yer. Oturmak içinuğranabilir ama çay bile içmeyin bence
4
K............. K.............
Konya ziyaretinde sanayi içinde yeni sayılabilecek mekanlardan Kos Lezzet sofrasında kahvaltımızı yaptık. Peynir çeşitleri, bal ve menemen ile enerji toparlayıp tura başlamak güzel bir keyifti...
5
M.... B......
Konya Kayacık (2., 3. ve 4.) Organize Sanayi Bölgeleri içinde gizlenmiş keşfedilmeyi ve bağımlısı olunmayı bekleyen üst sınıf bir restoran-cafe. Fabrikaların misafir ve çalışanlarına tavsiye etmeme gerek yok. Çünkü çoğu patron ve yöneticinin burayı kurum yemekhanesi gibi kullandığını biliyorum. Vatandaş için ise, yakınlarında bulunan havaalanında yolcu gönderme veya karşılama öncesi veya sonrasında tercih edilebilir olduğunu düşünüyorum. 24.11.2015: İki kişilik bir yemek bedeli yaklaşık 100 TL. Toplam fiyatı yükselten ana yemeklerdeki fahişlik ve turistik kuvermiş gibi gözüken su, çorba, salata şişirmeleri aslında. Bu arada zerde ve dana popeyes, yeteri kadar talep görmediği için menüden kaldırılmış. Ancak mutfakta Enver usta aynen devam ediyor.
4
M.... B......
Konya Kayacık (2., 3. ve 4.) Organize Sanayi Bölgeleri içinde gizlenmiş keşfedilmeyi ve bağımlısı olunmayı bekleyen üst sınıf bir restoran-cafe.
Fabrikaların misafir ve çalışanlarına tavsiye etmeme gerek yok. Çünkü çoğu patron ve yöneticinin burayı kurum yemekhanesi gibi kullandığını biliyorum. Vatandaş için ise, yakınlarında bulunan havaalanında yolcu gönderme veya karşılama öncesi veya sonrasında tercih edilebilir olduğunu düşünüyorum.

24.11.2015:
İki kişilik bir yemek bedeli yaklaşık 100 TL.
Toplam fiyatı yükselten ana yemeklerdeki fahişlik ve turistik kuvermiş gibi gözüken su, çorba, salata şişirmeleri aslında.
Bu arada zerde ve dana popeyes, yeteri kadar talep görmediği için menüden kaldırılmış. Ancak mutfakta Enver usta aynen devam ediyor.
5
O... E.....
Sehirde mevcut olan restoranlar arasinda en nitelikli hizmet veren restoran sinifina girmektedir. Mekan ve lezzet olarak tartisilmaz bir yer. Mutlaka sizde bir kere dahi olsa bu farki yasayin.
5
A........ K........
Aksam 21.00'e kadar açik olan mekan, organizede isini bitirip, uçaga yetisecek olanlar için de güzel bir alternatif. Bamya çorbasini ve tatli tabagini denedim. Bamya çorbasi daha önce sehir içinde yediklerime oranla daha iyi seviyede. Tatlilar içinde en çok Zerde Tatlisini ve sac arasini begendim. -----15 Oct, 2014----- Organize içinde Otoparki, bahçesi ve sik dizayni ile nezih bir yer açilmasi çok iyi olmus. Mercimek çorbasi enfes, Dana Tornedo; baby patlican, baby kabak, kapya biberli; pesto ve demi glace sos ile birlikte sevis ediliyor. Ayrica; disarda kos cafe olarak ayri bir yerleri mevcut.
4
A........ K........
Aksam 21.00'e kadar açik olan mekan, organizede isini bitirip, uçaga yetisecek olanlar için de güzel bir alternatif. Bamya çorbasini ve tatli tabagini denedim. Bamya çorbasi daha önce sehir içinde yediklerime oranla daha iyi seviyede. Tatlilar içinde en çok Zerde Tatlisini ve sac arasini begendim.


-----15 Oct, 2014-----

Organize içinde Otoparki, bahçesi ve sik dizayni ile nezih bir yer açilmasi çok iyi olmus. Mercimek çorbasi enfes, Dana Tornedo; baby patlican, baby kabak, kapya biberli; pesto ve demi glace sos ile birlikte sevis ediliyor. Ayrica; disarda kos cafe olarak ayri bir yerleri mevcut.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım