Loading...
3.9 Point
14 Comment

Champs Elysees

Ayanbey Mahallesi, Meram Yeni Yol Caddesi, No 229, Meram, Konya
Categories Cafés
Cuisines Cafe
Average amount İki kişi için : 30.00 TL
Phone 0332 3251700
Properties
  • Credit Card
  • Breakfast
  • Air Conditioned
  • Outdoor Seating
  • Wifi
Comments (14)
5
A.... E......
Güzel bir yerdi çay içmek ve kahve yudumlamak için ideal. İçerisinin dizaynı güzel tam bir Meram cafesi. Genel hatlarıyla beğendim. Sigara rahatsız etti sadece.
3
E.. A........
Mekan oldukça büyük kahvaltısı fena değil ama çalışanlar sanki zoraki orda bulunuyorlar gibi bir hava estiriyorlar. Zorunda olmadıkça gitmem.
5
Ş..... Ü........
Eşim ile en sevdiğimiz mekan :) Konya’ya taşınmadan önce de,gezme amaçlı geldiğimiz de harika kahvaltısı,zengin içerikli menüsü gayet güzel gelmişti. Başarıları daim olsun :)
1
Z..... M.........
hiç sevmiyorum burayı aşırı parana ve arabana göre muamele gördüğün, giren çıkan insanın kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin asla önemsenmediği bi yer. elimde olsa sıfır.
5
M.... Ç.....
Konyaya ik günlük gelmistik sabah kahvaltısı için gittik.Cok memnun kaldık hem mekan çok güzel hem çalışanlar çok ilgili servisi hızlı fiyatlar uygun.Ferah ve dekorasyonu harika.Yine gelsek yine geliriz:)
5
M..... T........
Konya’nın göz bebeği 1 numarası istisnasız. Fiyatlar uygun. Konum ve hizmet süper. Nargilesi ve kahvaltısı hakkında kafanıza bir düşünce getirmeden gelebileceğiniz tek mekan. Diğerleriyle kıyaslamaya bile sokmam.
4
S.... S.......
Konya'da gidilebilecek kafeler arasına ekleyebilirsiniz. Ortamı güzel, masaların birbiriyle ilgisi yok, oturma düzenini güzel ayarlamışlar. Konsept olarak da hoş bir yer. Fiyatları ortalama. Filtre kahvesini çok beğendim.
5
M... E....
kahvaltiyi orada yaptik. serpme kahvaltisi guzeldi.malzeme cesiti bol.konyada suana kadar kahvaltida ictigim en iyi cayi ictim. insaAllah bozmazlar.hizmet iyiydi fakat guleryuzlu degildi.
1
H..... H.....
4 kişi kahvaltı için gittiğimizde 2 serpme kahvaltı istedik ama konusmaktan aciz garson arkadas serpme kahvaltıyı 2 kişinin paylaşamayacagını bize 3 kişilik kahvaltı hazırlatabileceğini söyledi !! Fiyatını sordugumda da cevap veremeyen bu garson arkadası ayrıca neden burda çalıştığıyla ilgili sorgulamak isterdim
1
H..... H.....
4 kişi kahvaltı için gittiğimizde 2 serpme kahvaltı istedik ama konusmaktan aciz garson arkadas serpme kahvaltıyı 2 kişinin paylaşamayacagını bize 3 kişilik kahvaltı hazırlatabileceğini söyledi !!
Fiyatını sordugumda da cevap veremeyen bu garson arkadası ayrıca neden burda çalıştığıyla ilgili sorgulamak isterdim
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım