Loading...
2.8 Point
12 Comment

Damla Kebap

Aziziye Mahallesi, Türbe Caddesi, No 67, Karatay, Konya
Categories Restaurants
Cuisines Kebab
Average amount İki kişi için : 15.00 TL
Phone 0332 3538698
Properties
  • Cash
  • No Alcohol Available
  • Dinner
  • Lunch
  • Air Conditioned
  • Indoor Seating
Comments (12)
3
C.... O......
Mevlana ya cok yakín konumda fırın kebap yedik ama okadar lezzetli degildi haslama gibiydi daha guzel beklerdim
2
U.......... U..........
Etliekmek yanık ve lezzet siz sebzesi vazla eti az servis çok yavaş ilgi zayıf özensiz fiyatlar normal tirit bir mithat tirit değil tirit olmamış
3
M.... Ö......
Standart et öyle çok lezzetli falan değildi.Furun kebabının ayırt edici herhangi bir özelliği yok.Zaten hangi eti 7 saat pişirsen yumuşak olur.
3
Y....... İ.......
Tek olarak gittiğim ve tek olmamdan dolayıda garsonların çok geç ilgilendiği bir mağdur olarak yoruma başlayım. Siparişin geç gelmesi ve bir anda kalkmayı bile düşündüğüm bir yer olarak zihnimde yer aldı. Pidelerinin lezzeti de normal pek aham şaham değil.
4
S...... Y.......
Bamya çorbası ve tirit (ilk kez denedim) gayet başarılıydı lakin etli ekmek niye soğuk geldiiiii? Sacarası tatlısı sabah yapılıp, müşteri istediğinde ısıtılıp sunulmasa daha lezzetli olabilir.
5
G..... G.......
Benim ve arkadaslarim icin 10 numara 5 yildiz.Tirit,siste kofte,etli ekmek,bicak arasi ve sac arasi tatliyla fevkaladenin fevkinde isletmecisi Hasan bey ve ekibini tebrik ediyoruz.. Konya ya gezmeye gelip helede araçsızsanız çarşıda Mevlana hz.Türbe ve Müzeye yürüme mesafesinde bir mekan.İşletmecisi Hasan bey ve ekibi müşterileriyle gayet ilgili arkadaşlar.
5
S..... U.....
Bir arkadasimin israrla tavsiye etmesi üzerine firin kebabi yemek için gittik Damla’ya. Servis hizli ve yemekler sicakti. Personel son derece ilgiliydi. Önce Mercimek çorbasi içtik. Çorbada çok fazla un tadi vardi. Yani mercimek çorbasi degil de un çorbasi denecek kadar çoktu. Firin kebabi güzeldi. Et güzel pismis öyle çok yagli degildi. Ama diger yedigim yerlere göre vasatti. Onun için firin kebabi yemek için tekrar tercih etmem.
1
ö.... B....
ayak alti lokanta tarzinda yemek hizmet servis vasat durumda fiyatlar hizmete göre ve piyasaya göre asiri ve asiri pahali kesinlikle tavsiye etmem

1
ö.... B....
ayak alti lokanta tarzinda yemek hizmet servis vasat durumda fiyatlar hizmete göre ve piyasaya göre asiri ve asiri pahali kesinlikle tavsiye etmem
2
A.. D......
Daha iyi olabilirdi - Isin gercegi sadece 2 kez gittim bir daha gidermiyim konusuna gelince tereddütte kalirim.
servis çok kötü degil ama bazen en az 3-5 sefer garsonlardan istemeniz gerekiyor, örnegin yemegin yanina ayran istediniz belki yemek sonrasi içmek zorunda kalabiliyorsunuz. Fiyatlari çok yüksek degil ama hizmete ve lezzete bakinca yüksek kaliyor :)
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım