Loading...
3.8 Point
17 Comment

Can Döner

Milli Kütüphane Cad. No:6/B, Konak, Izmir
Categories Restaurants
Cuisines Döner
Average amount İki kişi için : 50.00 TL
Working hours
Properties
  • No Alcohol Available
  • Dinner
  • Credit Card
  • Lunch
  • Indoor Seating
  • Outdoor Seating
  • Air Conditioned
Comments (17)
3
E.... A.....
Abartılacak bir yanı yok, Ortalama bi döner ne artısı ne büyük bir eksisi var, gecmişin yarattığı beklentiyi dolduramıyor ne yazık ki. Nispeten derli toplu bir oturma alanı olduğundan tercih edilebilir...
2
A..... A.....
Çocukluğumuzun Kemeraltı girişi ilk nefesi son tadını çoktan bırakmış damakta tarih olmuş ... candın keşke olaydın canan... yaprak döner gerçekten ince soğuk bir tel mi olmalıydı...ah bu üç satırlık son yorum böyle mi dolmalıydı! Elveda ... can can
2
A..... A.....
Çocukluğumuzun Kemeraltı girişi ilk nefesi son tadını çoktan bırakmış damakta tarih olmuş ... candın keşke olaydın canan... yaprak döner gerçekten ince soğuk bir tel mi olmalıydı...ah bu üç satırlık son yorum böyle mi dolmalıydı! Elveda ... can can


3
A.. H.....
Güzel bir döner uzun zamandır arıyorum. Karşıyakada olduğum için orada pek bir sey bulamadım. Can Döner klasik sokak doner ekmekcilerine gore daha ust seviyede. Yalniz ekmek arasi pide arasi falan yok sadece porsiyon veriyorlar. Etin altindaki ekmekler bence guzeldi ama kuru çıtır sevmiyorsaniz sert gelebilir. Et muhteşem degildi ama standart ustuydu.
4
M.... Ç.....
Çocukluğumdan beri severek gittiğim mekân. Eski dükkan efsaneydi. Şimdi karşıya geçtiler. İzmir gibi et/kebap fakiri bir şehirde vasatın 1 tık üstü diyebilirim. Bursa/Ankara dönercileri ile aşık atamaz ama İzmir'de döner canınız çekerse rahatlıkta tavsiye ederim. Mekan nezih, ulaşım kolay ancak akşamüstü döner bitiyor. Öğle yemeği için gidilebilir. Son olarak neden bütün dönercilerde, dönerin altına serdikleri pide deve hamuru gibidir anlamış değilim.
4
M.... Ç.....
Çocukluğumdan beri severek gittiğim mekân. Eski dükkan efsaneydi. Şimdi karşıya geçtiler. İzmir gibi et/kebap fakiri bir şehirde vasatın 1 tık üstü diyebilirim. Bursa/Ankara dönercileri ile aşık atamaz ama İzmir'de döner canınız çekerse rahatlıkta tavsiye ederim. Mekan nezih, ulaşım kolay ancak akşamüstü döner bitiyor. Öğle yemeği için gidilebilir.
Son olarak neden bütün dönercilerde, dönerin altına serdikleri pide deve hamuru gibidir anlamış değilim.
4
E.......... E..........
Mercimek çorbası ortalama lezzetteydi. Garsonları çok güleryüzlü ve yardımsever. İskenderi lezzet olarak güzeldi. Fiyatlar gayet normaldi. Yalnızca döneri biraz kalın kesilmişti ve pideleri daha ıslak olabilirdi.
4
B..... A...
İzmir’de canım iskender çektiğinde tekrar gideceğim bir yer, garsonlar ilgili ve kibar , iskender de gayet lezzetli idi.Mekan sade ve merkezi bi yerde bu da tercih edilirliğini arttırıyor.
5
M..... A.........
İzmir denince akla gelen güzel restoranlardan biridir Can Döner. İskenderini tek geçerim, yıllardır giderim lezzeti hiç değişmemiştir hala o güzel tadı korumayı başarırlar. Hizmet de gayet kalitelidir, garsonlar tabiri yerindeyse arı gibi çalışır. Siparişler de hızlı gelir öyle çok beklemezsiniz. Gerçi böyle bir restoranda beklemek de güzel olsa gerek. Ahşap zemin ve merdivenler, eski İzmir fotoğrafları, Osmanlı padişahları resimleri daha neler neler... İç tasarım da süper, bir gurme daha ne bekler. Kesinlikle gelin ve bir iskender yiyin, memnun kalırsınız
4
M...... A.....
Karışık menünün olmadığı sadece İskender'in olduğu güzel ve temiz bir mekan. Her daim kalabalık ve güzel. İlgi alaka gayet iyi fiyatlar normal. İskender lezzetli.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım