Loading...
3.8 Point
18 Comment

Starbucks

Dr. Mustafa Bey Cad. No:5/A, Alsancak, Izmir
Categories Cafés
Cuisines Cafe
Average amount İki kişi için : 50.00 TL
Working hours
Properties
  • Credit Card
  • Takeaway Available
  • No Alcohol Available
  • Breakfast
  • Lunch
  • Wifi
  • Indoor Seating
Comments (18)
2
@.......... @..........
Burası benim en sevmediğim Starbucks'lardan biridir(Zaten genel olarak Starbucks'ı sevmem. Bir de burası üstüne kaymağı oluyor.). Mekânı çok sıkışık ve dikey konumludur. Böyle olunca alt katta sipariş vermeniz de üst kata çıkıp kahvenizi içmeniz de çok zor olur. Buranın iki güzel tarafı vardır kanımca: İlki üst kata kendinizi attığınız an hiçbir bakışla karşılaşmayacağınızdır. Starbucks'ların genel avamtajı olan bu durum bu şubede epey yaygındır. Üst katla neredeyse kimse ilgilenmez. Böylece siz de kahvenizi alıp "gün boyu" üst katın tadını çıkarabilirsiniz. İkinci iyi özelliğiyse ön tarafındaki açık alandaki sandalye ve masaların iyi modeller olmasıdır. En azından ruhunuzu açar, içerideki sıkışıklıktan sizi biraz uzaklaştırır.  Starbucks'ların en iyilerine dahi puanım-şirketin çok beğendiğim pazarlama stratejileri ve hiç haz etmediğim kahve kaliteleri yüzünden- 3 olur. Burasının mekânını da beğenmediğimden puanım 2!!
2
@.......... @..........
Burası benim en sevmediğim Starbucks'lardan biridir(Zaten genel olarak Starbucks'ı sevmem. Bir de burası üstüne kaymağı oluyor.). Mekânı çok sıkışık ve dikey konumludur. Böyle olunca alt katta sipariş vermeniz de üst kata çıkıp kahvenizi içmeniz de çok zor olur. Buranın iki güzel tarafı vardır kanımca:

İlki üst kata kendinizi attığınız an hiçbir bakışla karşılaşmayacağınızdır. Starbucks'ların genel avamtajı olan bu durum bu şubede epey yaygındır. Üst katla neredeyse kimse ilgilenmez. Böylece siz de kahvenizi alıp "gün boyu" üst katın tadını çıkarabilirsiniz.

İkinci iyi özelliğiyse ön tarafındaki açık alandaki sandalye ve masaların iyi modeller olmasıdır. En azından ruhunuzu açar, içerideki sıkışıklıktan sizi biraz uzaklaştırır. 

Starbucks'ların en iyilerine dahi puanım-şirketin çok beğendiğim pazarlama stratejileri ve hiç haz etmediğim kahve kaliteleri yüzünden- 3 olur. Burasının mekânını da beğenmediğimden puanım 2!!
5
S.... Ö....
Ortamı çok hoş bir Starbucks. Normal Starbuckslardan farklı olarak burada Reserve çatısı altında daha değişik türlerde kahveler içmeniz mümkün. Sevdiğim bir yer, tavsiye ederim.
4
R.... E....
İzmir Alsancak'ta çok güzel bir lokasyonda şık bir Starbucks. Reserve olması nedeniyle daha düzgün demleme yöntemleriyle daha kaliteli kahveler içebilmeniz mümkün. İzmir'e yeniden geldiğimde kahve için tekrar uğrarım.
4
M..... G.....
Cafe, restoran, bar tarzı mekanların çokça bulunduğu bir bölgede yer alıyor. Hem kapalı hem de açık bölümü gayet geniş ve bol miktarda oturma alanı mevcut. Cumartesi akşam gittiğimizde ağırlığı gençler olmak üzere mekan tıklım tıklımdı. Talep çok. Ürünler ise bilindik klasik Starbucks lezzetleri.
4
M..... M.....
Cafe, restoran, bar tarzı mekanların çokça bulunduğu bir bölgede yer alıyor. Hem kapalı hem de açık bölümü gayet geniş ve bol miktarda oturma alanı mevcut. Cumartesi akşam gittiğimizde ağırlığı gençler olmak üzere mekan tıklım tıklımdı. Talep çok. Ürünler ise bilindik klasik Starbucks lezzetleri.
4
B..... K...
Cool lime basarili nane ilavesi harika.Ortam sakin ve serin tavsiye edilir . Iced lattede karamel surubu da cok iyi ve ilgili calisanlari var
4
M.... M....
Şu ana kadar bulunduğum en iyi şubesi. Yazın belli saatlerden sonra bahçesinde yer bulmak, kışın da iç kısmında yer bulmak biraz sıkıntı olsa da ürün çeşitliliği açısından da hizmet açısından da tercih edilesi.
3
S.... S....
Güzel bir espresso için vazgeçilmez. Ristretto Bianco yeni tutkum, artik cappucino'nun pabucu dama atildi. Matcha Green Tea Latte'yi iple çekiyorum. Bir gün umarim Türkiye'ye de bu ürün gelecek ve herkes bunun için siralara girecek!!!
3
E... Y........
Tüm dünyada Starbucks'larin bir kalite standarti oldugu söylenir ama Alsancak Starbucks bunu asiyor. Servis diger sehirlerdeki subelerle kiyaslanmayacak denli kaliteli ve güleryüzlü. Sevinç pastanesi, Reyhan pastanesi dururken buraya kahve içmeye gelmek iyi bir fikir olmayabilir ama ayaküstü kahveler için iyi bir alternatif.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım