Loading...
4.9 Point
8 Comment

Eski Usul Meyhane

Alsancak Mahallesi, İrfan Boyuer Sokak, No 2/A, Konak, İzmir
Categories Taverns
Cuisines Appetizer
Average amount İki kişi için : 150.00 TL
Working hours
Properties
  • Lunch
  • Dinner
  • Credit Card
  • Serves Alcohol
  • Outdoor Seating
  • Rakı
  • Fullbar
Comments (8)
5
K.... T
Izmir de meyhane arayisimizin sonunda buldugumuz yer. Ortam cok keyifli, garsonlar cok ilgili ve canayakin. Biz dix menu istedik. 35lik Efe Gold, lezzetli ve porsiyonlari gayet yeterli mezeler, ara sicaklar ve ana yemek. Tam da Basaksehir-Goztepe macina denk gelince ortam daha da keyiflendi. Bir sonraki Izmir ziyaretimiz de mutlaka tekrar gidecegiz. Ilgi alaka ve lezzetli yemekler icin tesekkurler.
5
E.... S.....
Ortam harika, mezeler çok lezzetli. Yaprak ciğer mükemmel. Fiyatlar ortalama, kalitesine değiyor. Çalışanları çok kibar ve ilgililer. Kafa dinlemek, arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiz nezih bir mekan.
5
D..... D.....
Öncelikle geç aramamızdan dolayı sadece sigara içilen yerde yer kalmıştı biz de çok gitmek istediğimiz için kabul ettik. 4 kişi sigara içmediğimiz halde ve benim alerjim olduğu halde hiç rahatsız etmedi. Havalandırması çok iyiydi. 5 çeşit meze istedik. Hepsi harikaydı. Özellikle baharatlı peynir kızartması mutlaka denenmeli. Önden beyaz peynir, domates, salatalık, biber ikram ediyorlar. Yemek olarak kişi sayısı kadar köfte, şiş, pirzola istedik. Hepsi sırayla yavaş yavaş servis ediliyor. Böylece keyfini çıkartıp her şeyi sıcak sıcak yiyebiliyorsunuz. 50 lik rakı istedik ve sayısını hatırlamadığımız kadar su içtik. En sonunda da ortaya karışık meyve tabağı geldi. 4 kişi için toplam fiyat 345 tl idi. Çok fazla araştırma yaptık en uygun yer burası olarak bulduk. Servis ve ilgilenen kişiler çok iyiydi. Hoş keyifli vakit geçirdik. Alkollü mekan olmasına rağmen rahatsız edici hiçbir şey olmadı. Mutlaka gidilmeli. ????????
5
D..... D.....
Öncelikle geç aramamızdan dolayı sadece sigara içilen yerde yer kalmıştı biz de çok gitmek istediğimiz için kabul ettik. 4 kişi sigara içmediğimiz halde ve benim alerjim olduğu halde hiç rahatsız etmedi. Havalandırması çok iyiydi. 5 çeşit meze istedik. Hepsi harikaydı. Özellikle baharatlı peynir kızartması mutlaka denenmeli. Önden beyaz peynir, domates, salatalık, biber ikram ediyorlar. Yemek olarak kişi sayısı kadar köfte, şiş, pirzola istedik. Hepsi sırayla yavaş yavaş servis ediliyor. Böylece keyfini çıkartıp her şeyi sıcak sıcak yiyebiliyorsunuz. 50 lik rakı istedik ve sayısını hatırlamadığımız kadar su içtik. En sonunda da ortaya karışık meyve tabağı geldi. 4 kişi için toplam fiyat 345 tl idi. Çok fazla araştırma yaptık en uygun yer burası olarak bulduk. Servis ve ilgilenen kişiler çok iyiydi. Hoş keyifli vakit geçirdik. Alkollü mekan olmasına rağmen rahatsız edici hiçbir şey olmadı. Mutlaka gidilmeli.
5
O... K.........
Mezeleri çok güzel, ara sıcakları çok iştah açıcı, ambiansı gerçekten çok sıcak evet ama bu mekanda başka bişey var kelimeyle ifade edilemeyecek bişey... sanki burası bir insan ve bir ruhu karakteri var... geliyorsunuz ve mekanla arkadaş oluyorsunuz resmen
5
A..... A.....
Izgaraları ve mezeleri güzel. Garsonları çok nazik. Fiyat aralığı uygun. Fasılları ise bir harika. Alsancakta en sevdiğim yerlerden biri. Gidilesi.
5
G.... G....
İlk başta giderken ön yargılı gitmiştim ama garsonların ilgisi ve kibarlığı mezelerin salataların enfesliği ve tabak,rakı şişesi kül tabakları bile konsepte uygun olarak eski tarzdı. Fiyatları alsancak, özellikle kordon balıkçılarına göre gayet uygundu.
4
E.. Ş.....
Meyhane konseptine uyumlu bir mekan. Mezeler klasikleri dışında birkaç farklı lezzete de yer verilmiş. Kalamar güveç ve karides olması gerektiği gibiydi. Fiyatlar da normal kabul edebileceğimiz bir ayardaydı ayrıca efkarlı canlı müzikte vardı.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım