Loading...
3.4 Point
10 Comment

Nihat Baba

Mithatpasa Caddesi No:540 Konak/Izmir, Konak, Izmir
Categories Taverns
Cuisines Appetizer
Average amount İki kişi için : 180.00 TL
Working hours
Properties
  • Dinner
  • Cash
  • Fullbar
  • Indoor Seating
  • Rakı
Comments (10)
4
A.... Ş.......
Mekan cadde üzerinde ve bir apartmanın bahçesi gibi, ama oldukça popüler. Ama bu popüleritesini hak ediyor, fiks menüsündeki etler ve özellikle uykuluk-kokoreç çok iyiydi. Ortam keyifli, fasıl ekibi eğlenceli. Mezeleri de başarılı.
4
Y.... G.....
Gönül rahatlığıyla misafir götürebildiğim, sakatat lezzeti konusunda hiç bir zaman pişman etmeyen Nihat Babanın Yeri, bulunduğu muhit ve dekorasyonu düşünülünce biraz yüksek fiyatlı kategorisine giriyor. Ancak İzmir’in en iyi ciğercileri arasında kabul ettiğimi düşününce, İzmir’deki en iyi Arnavut ciğerinin fiyatını neyle kıyaslıyorum ki diye kendi kendime de soruyorum. Çok iyi sakatat yapıyorlar, karşılığını da ödemenizi bekliyorlar.
4
O.... P....
Adam gibi kuzu eti, sakatat yiyebieceğiniz nadir mekanlardan biri burası. Salaş meyhane tadında ama fiyatları 5 yıldızlı. Servis müthiş, ekip ilgili. Meze porsiyonları iyice küçülmüş eskiye göre. Ciğeri ve kokoreçi çok başarılı. Buraya yakıştırdığım isim:"Sosyete Meyhanesi"
4
O.... P....
Adam gibi kuzu eti, sakatat yiyebieceğiniz nadir mekanlardan biri burası. Salaş meyhane tadında ama fiyatları 5 yıldızlı.
Servis müthiş, ekip ilgili. Meze porsiyonları iyice küçülmüş eskiye göre.
Ciğeri ve kokoreçi çok başarılı.
Buraya yakıştırdığım isim:"Sosyete Meyhanesi"
3
N..... N.....
Orta büyüklükte guzel bir mekan. Haftasonlari fasilda var. Ikramliklarin porsiyonu ve lezzeti iyi. Genel itibari ile lezzetler iyi. Bana cigeri sevdiren yerdir cok lezzetli. Onun disinda uykuluk kokorec vs.. sevenler bunlari da denesin temiz ve lezzetli. Benim favorim ciğer. Serviste iyi. Yazin bahcesi sadece acik hava ozelligi tasimakta tercih edilmeyebilir alternatif cok oldugu için. Ancak ic mekan kışın uygun.
4
Y.... G.....
Gönül rahatligiyla misafir getirebildigim, sakatat lezzeti konusunda hiç pisman etmeyen mekan, bulundugu muhit ve dekorasyon sebebi ile benden fiyat performansta 4 yildiz aliyor. -----23 Nov, 2014----- Mekanin fotografi Tepecik'teki orijinal yerinden, adres ise subesine ait. Subede fasil grubu oluyor, göbek atmalik, orijinal yeri muhabbetlik, yemeklik. Mekan hakkinda Vedat Milor'un "hayatta tek dilek hakkim olsa buranin bir subesini Istanbul'da açilmasi olurdu" dedigini hatiralatayim. Fiks menü anlasmadiysaniz çok meze almayin, sicaklar olagan üstü. Siradan getiriyorlar; tandir, badem, kokoreç, arnavut cigeri. Özellikle kokoreç ve arnavut cigeri rakipsiz. Daha da devam ediyorlar; Kasarli Kasap Köfte, Pirzola. Hala yeriniz varsa enfes kagitta pastirma. Ben orijinal yerini tercih ediyorum sakinligi nedeniyle ama yeri biraz ters. Pahalilar ama rakipsizler de, onlar gibi yapabilen yok ki kiyaslayayim.
4
Y.... G.....
Gönül rahatligiyla misafir getirebildigim, sakatat lezzeti konusunda hiç pisman etmeyen mekan, bulundugu muhit ve dekorasyon sebebi ile benden fiyat performansta 4 yildiz aliyor.-----23 Nov, 2014-----

Mekanin fotografi Tepecik'teki orijinal yerinden, adres ise subesine ait. Subede fasil grubu oluyor, göbek atmalik, orijinal yeri muhabbetlik, yemeklik.

Mekan hakkinda Vedat Milor'un "hayatta tek dilek hakkim olsa buranin bir subesini Istanbul'da açilmasi olurdu" dedigini hatiralatayim.

Fiks menü anlasmadiysaniz çok meze almayin, sicaklar olagan üstü. Siradan getiriyorlar; tandir, badem, kokoreç, arnavut cigeri. Özellikle kokoreç ve arnavut cigeri rakipsiz. Daha da devam ediyorlar; Kasarli Kasap Köfte, Pirzola. Hala yeriniz varsa enfes kagitta pastirma.

Ben orijinal yerini tercih ediyorum sakinligi nedeniyle ama yeri biraz ters. Pahalilar ama rakipsizler de, onlar gibi yapabilen yok ki kiyaslayayim.
4
R.... Y.......
Izmir'e gelip de raki içilmez mi? Fiks menü kisi basi 80 TL, iki kisiye 35'lik yeni raki veriyorlar. Fasil basarili. Mezeler lezzetli. Basladik bakalim :)
0
C.... S..
Sakatatin her turunu yiyebileceginiz nadir meyhanelerden beyin pane, tandir, uykuluk, kagitta pastirma, kokorec sadece birkac ornek.. Fasil da var fiyatlari su anda bilmiyorum fix menu..
3
A.... S.....
Mekan olarak tamam ama... - Et üzerine hizmet veren restaurantin servisi iyi degil... Mezeleri idare eder... Asil önemlisi, böyle bir ortama, haddinden fazla hesap almak hiç yakisik degil. Yillardir yurtta her türlü restorana gittim, ama böyle bir anlayis görmedim. Sadece mekanin hatirina, üç yildizi hak ediyor. Ödenecek hesabin karsiligi olarak, baska mekanlari tavsiye ediyorum
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım