Loading...
4.0 Point
3 Comment

ByQushane

İsmet Kaptan Mahallesi, 1371. Sokak, Alkan İşhanı No 5/2, Kordon, İzmir, 1.Kordon, Izmir
Categories Cafés
Cuisines Cafe
Average amount İki kişi için : 35.00 TL
Working hours
Properties
  • Credit Card
  • No Alcohol Available
  • Breakfast
  • Lunch
  • Indoor Seating
Comments (3)
4
A.. H.....
Her oglen yemeginde buradayim.mezeler guzel.ozellikle atom ve kirmizi pancar yenmeli.ana yemek de cesitli ama bazi yemekler hep sabit cikiyor. Yuvarlak kuru kofteleri biraz yagli ve bazen kikirdak gibi srtt parca cikiyor.tabldot menu-fiyat performansi iyi.menu 12tl.
4
Y.... G.....
Yaşasın yeni yemekhanemiz :)

Ofisimize yakın, son derece yetersiz Ustalar lokantasının yerine açıldı ByQushane. İlk gittiğimizde kuyruk ilerleyemediği için vazgeçip çıkmıştık, yemek kuyruğunu daha iyi işletmeye, daha hızlı ilerletmeye başladılar ama daha da iyileştirmeliler.

Mekanın alameti farikası karışık tabak. soğuklardan 4 çeşit seçtirtip birer kaşık koyuyorlar tabağa, çeşit bol, gerçekten iyi yaptıklarını zamanla belirlemek gerek, kısırı beğenmedim mesela. bir çeşit ana yemek seçtiriyorlar, yanına da pilav/bulgur seçiyorsunuz. Doyurucu ve leziz bu tabağın fiyatı 10 lira.

Fotoğrafını paylaştığım çatal-bıçak sunumu bile son derece şık, fiyat olarak yarıştığı tabldotçulardan çok daha şık mekanın yemekleri de şimdilik daha leziz (en azından bazıları, mesela köfte). Sıklıkla beğendi de yapıyorlar ve gayet de lezzetli oluyor.

Bir şans tanımanızı öneririm.

Et yemekleri, mesela kuzu tandır ekstra kabul ediliyor, yani mesela köfte yerine tandır alırsanız fiyat artıyor. 10'dan 15'e çıkış bana fazla geldi.
4
Y.... G.....
Yaşasın yeni yemekhanemiz :) Ofisimize yakın, son derece yetersiz Ustalar lokantasının yerine açıldı ByQushane. İlk gittiğimizde kuyruk ilerleyemediği için vazgeçip çıkmıştık, yemek kuyruğunu daha iyi işletmeye, daha hızlı ilerletmeye başladılar ama daha da iyileştirmeliler. Mekanın alameti farikası karışık tabak. soğuklardan 4 çeşit seçtirtip birer kaşık koyuyorlar tabağa, çeşit bol, gerçekten iyi yaptıklarını zamanla belirlemek gerek, kısırı beğenmedim mesela. bir çeşit ana yemek seçtiriyorlar, yanına da pilav/bulgur seçiyorsunuz. Doyurucu ve leziz bu tabağın fiyatı 10 lira. Fotoğrafını paylaştığım çatal-bıçak sunumu bile son derece şık, fiyat olarak yarıştığı tabldotçulardan çok daha şık mekanın yemekleri de şimdilik daha leziz (en azından bazıları, mesela köfte). Sıklıkla beğendi de yapıyorlar ve gayet de lezzetli oluyor. Bir şans tanımanızı öneririm. Et yemekleri, mesela kuzu tandır ekstra kabul ediliyor, yani mesela köfte yerine tandır alırsanız fiyat artıyor. 10'dan 15'e çıkış bana fazla geldi.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım