Loading...
4.0 Point
9 Comment

Çagdas Büfe

Şehitler Bulvari, Bostanlı Migros Yan Sokağı, Karşıyaka, İzmir
Categories Buffets
Cuisines Fast Food
Average amount İki kişi için : 25.00 TL
Working hours
Phone -
Properties
  • Cash
  • No Alcohol Available
  • Lunch
  • Indoor Seating
Comments (9)
4
I..... C....
Bence İzmir in en iyi fastfood yeridir. Burada Sandviç yemeyenler sandviç yedik demesinler. Dilli kaşarlıya da gelince lezzet abidesi diyorum. Mutlaka uğramasınız
4
E......... E.........
Karşıyakalılar çok sever, bir kere giden herkes çok sever aslında :) farklı yaptıkları ne? karışık sandviç ya da dilli karışık (izmir karışığı; sosis, salam, sucuk) turşu, rus ya da amerikan salatası, sandviç ekmeği olması önemli, kumru ekmeği değil, isterseniz yaparlar tabi ama anlattığım karışığı deneyin.. Tek dezavantajı (tabi yılların Çağdaş'ı olmak bunu doğurabilir) erkenden kaparlar, tatilde kapalıdır, mesai saati harici kapalıdır, az açıklar :)))
1
A... N.......
Igrenc bir yer sifir hijyen sandwich soyledim peynir pisirilmemisti sozde sicak sandwich verdigim 10 tl ziyan oldu tat ve kalite 0 insallah kapanirsiniz yakinda
4
O.... P....
Yılların çağdaş büfesi ve hayat kurtaranı. Ancak yıllar ilerledikçe beyaz ekmeğe, soyayla şişirilmiş sosislere, dolgulu fermente sucuklara, açık havada bile sinek konmayan salamlara ilgim inanılmaz düştüğünden, büfelere de ilgim iyice azaldı. Ancak Çağdaş büfedeki kepekli tost imkanı, sahtesi mümkün olmayan dilli kaşarlı sandviçi tüm bunları bozuyor. Özellikle kaşarlı dilli sandviçteki kimyon, doğranmış yeşillikler ve az mayonez epik bir lezzet oluşturuyor. Kullandıkları şarküteri ürünleri de görece saygın bir firmanın ürünleri olduğundan o kısma pek de lafım yok ama yıllar oldu ki o tip sandviç yemedim.
4
O.... P....
Yılların çağdaş büfesi ve hayat kurtaranı. Ancak yıllar ilerledikçe beyaz ekmeğe, soyayla şişirilmiş sosislere, dolgulu fermente sucuklara, açık havada bile sinek konmayan salamlara ilgim inanılmaz düştüğünden, büfelere de ilgim iyice azaldı. Ancak Çağdaş büfedeki kepekli tost imkanı, sahtesi mümkün olmayan dilli kaşarlı sandviçi tüm bunları bozuyor. Özellikle kaşarlı dilli sandviçteki kimyon, doğranmış yeşillikler ve az mayonez epik bir lezzet oluşturuyor.
Kullandıkları şarküteri ürünleri de görece saygın bir firmanın ürünleri olduğundan o kısma pek de lafım yok ama yıllar oldu ki o tip sandviç yemedim.
4
S.... D....
Yillardir annemler Bostanli'da oturuyorlar, dibimizdeki cevheri bulamamis olmak benim ayibim. Izmir'e her gidisimde bir kere mutlaka buraya gelip dilli tulumlu rokali sandviç yiyorum. Isin kötüsü burada sanviç yedikten sonra kolay kolay baska bir yerde yemek yemiyorum.
5
E... T.......
Farkli hamburger lezzzeti ve çok uygun fiyatiyla baska yerde subesi olmayan , Bostanlu' da kendi tarzini yaratmis bir yer. Aksamlari erken kapanir. Ona göre.
5
T.. F....
emin adimlarla geliyor - Çocuklugumuzun büfesi artik sosyal medyaninda fark ettigi bir yer oldu. Emin adimlarla yavas yavas geliyor. Önce blogcular kesfetti, yavas yavas dikkatleri üzerine çekiyor. Soguk sandviçleri ve meshur Izmir büfe sandviçlerini çok iyi yapar. SOguk sandviçlere koydugu rus salatasi enfestir. Dilli sandviç candir...
5
C.... C..
Bostanli'nin incisi - Kendimi bildim bileli Bostanli'da küçük bir dükkanda büyük lezzetler yaratan, ünü dillere destan bir büfe. Karisik sandviçi, dilli kasarli tostu muhtesem. Tabiki kumru, hamburger, cheseburger konusunda da oldukça iddialilar. Sirf bu lezzeti tatmak için karsi taraftan gelen insanlar taniyorum. Izmir'e yolunuz düserse ugramadan dönmeyin.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım