Loading...
4.9 Point
15 Comment

Rosole Ristorante Italiano

Atatürk Mahallesi, Aşıklar Caddesi, Bedesten Pasajı, Z9 No:10, Foça, İzmir, Eski Foça, Izmir 35680
Categories Fine Dining
Cuisines Italian
Average amount İki kişi için : 200.00 TL
Phone 0232 8121202
Comments (15)
5
Y....... Y.......
A very nice place in a courtyard. food is very tasty. Owners are great. A nice alternative for those looking for an alternative to raki-balik. Pizza, pasta and wine options are good.
5
C.... D.....
Ben burayi cok ama cok seviyorum. Muthis bir aile isletmesi, 2 haftada 1 degisen menusu, urunlerin hepsinin dogal ve kaliteli olmasi, ust duzey servis. Tekrar tekrar gidilesi. Ne zaman buralardan gecsek buraya gelmeden yapamiyoruz. Urunlerin titizlikle secilmesi, herseyin el yapimi olmasi, sefin italyan olmasi, her masa ile ilgilenilmesi alkisi hakediyor. Gonul rahatligiyla gidin. Buraya ❤️❤️❤️ biraktim.
5
M.... S......
5
M.... S......
5
E.. A...
Eski foca’da pasajın icinde tatli bir aile isletmesi. Italyan sefin hazirladigi pizzalar su ana kadar yediğim en lezzetli pizzalardı.
5
B..... B....
İnanilmaz keyifli bir restoran. Her yıl Foça’ya gitmeme rağmen Rosole adeta bir sürpriz oldu. Menüdeki hemen hemen her yemekten tattık ve hepsinden memnun kaldık. Yemekten sonra tatlı ve mocha pota mutlaka yer ayırın.
5
B..... B.....
5
B..... B.....
5
C.. K
İtalyan şefin hazırladığı güzel İtalyan yemekleri, sıcak ve nezih bir atmosferde, yakından ilgili personel eşliğinde sunuluyor. Tavsiye edilir ????
5
C.. K
İtalyan şefin hazırladığı güzel İtalyan yemekleri, sıcak ve nezih bir atmosferde, yakından ilgili personel eşliğinde sunuluyor. Tavsiye edilir
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım