Loading...
4.4 Point
42 Comment

Fokai Balik Restoran

Fokai Balik Restaurant. Sadik Basyigit. Atatürk Mahallesi, 121 Sokak No: 8. eski foça/izmir, Eski Foça, Izmir
Categories Restaurants
Cuisines Seafood
Average amount İki kişi için : 180.00 TL
Working hours
Properties
  • Credit Card
  • Serves Alcohol
  • Dinner
  • Wifi
  • Fullbar
  • Outdoor Seating
  • Table booking recommended
Comments (42)
5
Ç........ Ö.......
Limanın yoğunluğundan kaçıp lezzetli mezeler (özellikle Girit ezmesi) yemek ve iyi bir işletmecilik örneği görmek istiyorsanız mutlaka buraya gelin, deneyin. 2 kişi olarak gittiğimiz mekanda rakı, meze ve ara sıcaklarla birlikte 300 TL civarı hesap ödedik. Fiyatlar bizce uygun. Keyifli bir akşam geçirmek istiyorsanız buraya mutlaka gelin, rezervasyon yapmayı da unutmayın.
5
M.... K.......
5
T..... E......
Şimdide Foça'nın en başarılı mekanına geldik :) Mekana ilk ayak bastığımız andan itibaren herkes çok ilgili, alakalı ve yardimsever idi. Ürünleri taptaze, özellikle barbun enfes. Sadece barbun porsiyonu biraz az geldi bize. Onun haricinde levrek porsiyonun, mezelerin, talıların (sufle ve helva) porsiyonları gayet yeterliydi. Fiyatlar ne ucuz ne pahalıydı. Bence olması gereken seviyeydi. Foça'ya ayak basan herkesin uğraması gereken bir nokta.
5
I....... Y......
Şans eseri bulduğumuz bir mekan oldu. Restaurantın dış kısmında çiçeklerle oluşturulmuş yemek yerlerinde rezervasyonumuz olmadığı için oturamadık. Orasını kesinlikle tavsiye ediyorum. Fiyat performans açısından biraz pahalı geldi. Ana yemekleri lezzetli, mezelerden özellikle karışık Deniz mahsülleri çok güzeldi. Sadece kalamarı aradığım çıtırlıkta değildi. 2 ana yemek, 3 meze, salata ve kalamara 240 lira verdik, alkol kullanmadık. 3 kişi için gayet doyurucu oldu, Çalışanlar da çok sempatikti. Eski foçaya gidenler için tavsiye ederim.
5
I....... Y......
Şans eseri bulduğumuz bir mekan oldu. Restaurantın dış kısmında çiçeklerle oluşturulmuş yemek yerlerinde rezervasyonumuz olmadığı için oturamadık. Orasını kesinlikle tavsiye ediyorum. Fiyat performans açısından biraz pahalı geldi. Ana yemekleri lezzetli, mezelerden özellikle karışık Deniz mahsülleri çok güzeldi. Sadece kalamarı aradığım çıtırlıkta değildi. 2 ana yemek, 3 meze, salata ve kalamara 240 lira verdik, alkol kullanmadık. 3 kişi için gayet doyurucu oldu,
Çalışanlar da çok sempatikti. Eski foçaya gidenler için tavsiye ederim.
4
B..... Ö....
Mezelerin lezzeti cok iyiydi, ortam da guzeldi. Yalnizca fiyatlar biraz fazlaydi. Gitmeden birkac gun onceden rezervasyon yaptirmakta fayda var.
1
M...... Ş.....
1 hafta önceden rezervasyon icin aradım , rezervasyonu bayram için alamadıklarını gelen oturuyor o hafta denildi. İlgili tarihte bayramın 2. Günü gittim boş masalarda rezerve vardı durumu anlattım inkar ettiler. Benim gibi bir duruma düşmemek için şansınızı bu mekana bırakmayın.
5
O... Ü..........
Puanı yüksek olması nedeniyle tercih ettim. Kesinlikle puanını hak ediyor. Fiyat performansı son derece iyi. Mezeler ve balık çok lezzetliydi. Personel güleryüzlü ve ilgili. Eski foçada gözünüz kapalı gidebileceğiniz bir mekan.
5
S..... S.....
Kalamarı, güleryüzü, mezeleri 5 yıldızı hak ediyor. Balığı konusunda güzeldi fakat daha güzellerini yedik diyebilirim :) Foça için tercih edilesi çok güzel bir mekan ama çıtayı arşa koymayın:)
5
D... U....
Ben gitmeden önce buradan yorumları okumuştum porsiyonların az olduğunu söyleyenler olmuştu ama bence porsiyonlar orta büyüklükteydi. 4 kişi gittik. 1 porsiyon Kalamar (13 tane ), 1 porsiyon karides (15 tane), roka salata, girit ezme, 1 porsiyon midye dolma(8 tane), şakşuka, yoğurtlu kuru domates, levrek marin, deniz börülcesi, 1 bira, köz patlıcan,2 kola ve ikram olarak da karpuz ve çay getirdiler. Bunların hepsi sadece 335 liraydı. Ama ben restoranı deniz kenarında zannediyordum. Buna rağmen garsonların ve restorantın sahibi çok güler yüzlü. Oradayken bir tane bardak kırdık ve bundan ücret almadılar. Aksilik olabilir dediler.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım