Loading...
3.8 Point
18 Comment

Cafe Gramafon

Reha Midilli Cad. 194. Sok., Foça/Izmir, Eski Foça, Izmir
Categories Cafés
Cuisines Cafe, Finger Food
Average amount İki kişi için : 80.00 TL
Phone 05326488262
Comments (18)
5
N.... U....
Garsonları ilgili ve hızlı , canlı müzik çok güzeldi .Bira çeşitleri yeterli .Memnun kaldık
3
İ....... E.....
Menünün olmaması kabul edilir bir şey değil. Fiyatlar bir tık pahalı. Canlı müzik Eski Foça özelinde görece kaliteli, çalışanlar nezaketli ve güler yüzlü; talepler çabuk cevap buluyor. Müşteri portföyü genelde orta yaş ve üzeri. Eşimle keyifli vakit geçirdik ama; menünün olmaması ve "şu var mı; bu var mı?" diye sormak çok can sıkıcı. Sırf bu yüzden tekrar ziyaret eder miyiz emin değilim. Bir de oturduğumuz masanın eğiminden masada şişe durmuyordu. 2 kat kağıt parçası mevzuyu çözer diye tahmin ediyorum.
5
G..... E.......
Servisi, müzikleri, etrafta ince düşünülmüş detaylar, her yerin şiirlerle dolu olması... Burası bizleri turist olarak çekti içine... Gece ısınmak için yakılan ateş harikaydı.. Büyülendik adeta, şiddetle tavsiye samimi insanlara...
5
I............ I............
“Şiir bir uçağı düşüremez ama pilotun kafasını karıştırabilir...????” Mahmud Derviş. Çok güzel bir mekan ve tatlı samimi insanlar. Gelecekte tekrar gelmek üzere. (02.08.2018-2254)
5
I............ I............
“Şiir bir uçağı düşüremez ama pilotun kafasını karıştırabilir...
4
D...... D......
Çok güzel samimi bir ortam var. Bar cafe arası bir yer. Ben sevdim. Canlı müzik de vardı. Özellikle atmosferi çok güzel, duvarlardaki yazılar, şiirler ve insanların bıraktıkları notlar ile. Akşam arkadaşlarla oturmak için önerebileceğim sıcak bir yer.
3
M.......... M..........
Eğlenceli bir yer, egede bir karadeniz esintisi yaşatıyor. Bira yanında çerezleri ikram ediyorlar bu güzel bir şey. Biz bira içtik ama kahve falan içende çok fazlaydı karma bir yer, horon tepen 3ayak oynayanlar vardı eğlenceliydi
2
T...... T......
Dış görünüşüne aldandık ama eksikleri çok.Menu yok,servis elemanları acemi,hijyen konusunda cidden kötüler.Sunduklari servise göre fiyatları yüksek.4 kahveye 36 lira ödedik.Foça'ya tekrar gittiğimde tercih etmem.
2
F.... U......
Mekan güzel göründüğü için girdik ama tam bir hayal kırıklığı. Kahvenin yanında getirdikleri çakıl çikolataları ıslak tabağa koydukları için rengi akmış. Kahve tabaklarımız kurumuş kahve lekeleriyle geldi. Pislik içindeydi tüm gelen tabaklar.
4
C.... K......
ortam çok hoş,şiirlere yer vermeleri çok güzel olmuş.Fiyatları gayet makul,limonatası ev yapımı sadece biraz fazla ekşi ???? Frappelerin tadıda gayet güzeldi.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım