Loading...
3.3 Point
4 Comment

Starbucks

Yeni Havalimani Cad. No:40 Magaza No:Z-42, Çigli, Izmir
Categories Cafés
Cuisines Cafe
Average amount İki kişi için : 50.00 TL
Working hours
Properties
  • Credit Card
  • Breakfast
  • No Alcohol Available
  • Lunch
  • Wifi
  • Indoor Seating
  • Sodexo
Comments (4)
4
I... E....
Bu Starbucks tam AVM nin ortasinda oldugundan çok yogun, ama hafta içi bu saatlerde çok sakin. Lezzetli kahveleri ile günün yorgunlugunu atmak için ideal.
3
R.... Y.......
Ben burayi sevmedim. Öncelikle AVM'nin tam ortasinda. Disarida oturmak isteseniz, yeniden içeri girmek için yanlardaki ana giris kapilarina yürümeniz lazim. Masalarin oradaki kapidan giremiyorsunuz. Yani kahve içmeyi çok istiyorsaniz kisa süreli ugramalar için ideal. Yoksa keyifli degil.
3
C..... K.....
Bir türlü sevemedigim starbucks - Nedense ben bu starbucks'a bir türlü isinamadim :/ Bize çok yakin olmasi sebebiyle çok sik çevresinde bulundugum bir yer.. Ancak alisveris merkezinin içinde olmasi hosuma gitmiyor, genelde zaten çok sakin.. Pek tercih etmedigim bir yer kisacasi. -----26 Aug, 2013----- Alisveris merkezi içi Starbucks lardan pek haz etmesem de burayi seviyorum ;) ) servisi hizli, çalisanlari güleryüzlü, masalari her zaman düzenli ve temiz ;)
3
C..... K.....
Bir türlü sevemedigim starbucks - Nedense ben bu starbucks'a bir türlü isinamadim :/ Bize çok yakin olmasi sebebiyle çok sik çevresinde bulundugum bir yer.. Ancak alisveris merkezinin içinde olmasi hosuma gitmiyor, genelde zaten çok sakin.. Pek tercih etmedigim bir yer kisacasi.


-----26 Aug, 2013-----

Alisveris merkezi içi Starbucks lardan pek haz etmesem de burayi seviyorum ;) ) servisi hizli, çalisanlari güleryüzlü, masalari her zaman düzenli ve temiz ;)
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım