Loading...
3.2 Point
30 Comment

Kumrucu Erol

Tokoğlu Mahallesi, Uğur Mumcu Caddesi, No 16, Çeşme, İzmir
Categories Buffets
Cuisines Fast Food, Turkish
Average amount İki kişi için : 35.00 TL
Phone 0232 7169191
Properties
  • Credit Card
  • Lunch
  • Breakfast
  • Dinner
  • Air Conditioned
  • Outdoor Seating
  • Wifi
Comments (30)
1
E.. K....
Kumru ve midye siparis ettik. O kadar kotu zehirlendik ki, tatilimizde su an hala hastane hastane gezmekteyiz. Kimbilir hangi sartlar altinda hazirliyorlar o yemekleri, midyeleri. Zaten calisanlarin temizligine bakarak da fikir edinmeniz mumkun. Mekan istahinizi acmali, masaya bile dokunurken midenizi bulandirmamali. Caninizi, sagliginizi seviyorsaniz gitmezsiniz. Ne o masalarin bu donemde bile bir kez silindigini gorduk ne de calisanlarin temas konusunda dikkatini. Acil bir denetim sart, bu konuda da elimizden geleni yapacagiz!
3
Ç....... K....
İnternetten araştırıp İzmir'in kumrusu en lezzetli nereden yenir diye Kumrucu Erol'a geldik lakin ben tadını vasat buldum. Herhangi bir yerden yiyeceğiniz kumrudan pek bir farkı yok. İstanbul'da daha iyilerini yersiniz.
2
A.. A..
Lezzeti kusurları kapatti ama genede yazmak istedim. Garsonlar cok ilgisizdi ve mutfaktaki calisanlar siparisleri hazirlarken eldiven dahi kullanmıyorlardı. Alacati şubesi.
3
M..... M.....
Mekan baya geniş ve çok talep var. Haliyle siparişin alınması ve masanıza ulaşması biraz uzun sürüyor. Standart kumru 17 TL, ki bence fiyatı yüksek, bunu tüm kumrucular için söylüyorum. Lezzet açısından ise tam orta seviye. Çok daha iyilerini yediğim de oldu çok daha kötülerini yediğim de. Bu arada kola için 7 TL bence yüksek.
2
M...... K....
Alaçatı şubesinde 5 garson vardı, dolu masa 4 masalara bakan ve hesap almaya bakıcak birine denk gelemedik sürekli arkalara kayboluyorlar göz önünden garsonlar ilgisiz kumrusu vasat fiyat bakımından da lezzete göre abartı.
2
I.... S...
Alacatidaki subesinde kumru yeme hatasina dustugumuz mekan. Yedigimiz sey kumrudan cok sicak sandvicti o da cok yagliydi. Kumru yemeyi bekleyerek gitmenizi onermem
1
E... T.....
Kumburger çok kötüydü içinde bildiğiniz market köftesi vardı. yengen idare eder ama o fiyata çok daha iyi yerler var. tercih edilmez bir daha gelmem.
5
L... ⛵.....
Kuruyu bence en başarılı burada yiyebilirsiniz. Herkes kumru yapabilir ama Kumrucu Erol başkadır. Sabahın köründe sırf kumru yemek için kalkıp gittik.
5
L... ⛵.....
Kuruyu bence en başarılı burada yiyebilirsiniz.
Herkes kumru yapabilir ama Kumrucu Erol başkadır.
Sabahın köründe sırf kumru yemek için kalkıp gittik.
4
G.............. G..............
Kumruları lezzetli. Görünüş olarak güzel peynir detayları çok hoş duruyor fakat biraz ilgisiz geldi bana. Çalışanların birbirine olan tavırları da kaba onun dışında dört dörtlük mekan.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım