Loading...
3.5 Point
6 Comment

Surf Garden Cafe

Alaçatı Mahallesi, Liman Mevkii Surf Merkezi, Çeşme, İzmir
Categories Cafés
Cuisines Cafe
Average amount İki kişi için : 80.00 TL
Phone 0232 7169582
Properties
  • Credit Card
  • Breakfast
  • Dinner
  • Serves Alcohol
  • Lunch
  • Wifi
  • Fullbar
  • Outdoor Seating
  • Seaside
Comments (6)
5
O........... O...........
Yılların değişmeyen lezzeti. Hamburgeri harika, surf yapanları izlerken biranızı yudumlamak paha biçilemez. Senelerdir müdaviyim...............
3
E... P.....
Alaçatı sörf plajında sörf yapılan alana en yakın ve deniz kenarı sayılabilecek konumdaki yılların Sörf Garden restoranında bu kez garsonumuzun tavsiyesi ile Sardalya Izgara sipariş ettik. Sadece 7 adet sardalya ve bir avuç büyüklüğündeki salatadan oluşan tabağımız arz-ı endam etti. Ben açıkçası en azından 15 sardalya olmasını beklerdim. Tabak daha dolu görünürdü. Bu kadarcık sardalya için 20₺ isteniyor bilginiz olsun. Sardalya ile Doymak isterseniz 40₺'yı gözden çıkartmanız gerekiyor ki ben o kadarla dahi doymam. Her neyse lezzet iyiydi kurutmadan ızagara edilmiş ve kılçıklar ayıklanmıştı löp löp yedim yani. Diğer siparişimiz ızgara köfteydi. O olması gereken sayıdaydı. Onun 27₺'lik fiyatına sardalya kadar takılmadım. Çünkü insan 5 köfte ile de doyabilir. Ama 7 sardalye ile doyulmuyor.
3
B..... A.....
Surf merkezinin en keyifli mekani, deniz kenarinda, onunde ozel plaji var. Surf yapanlari izlerken bira patates yapilabilecek en iyi nokta. Alacati carsinin kalabaliginda kacip sakin kahvalti icin oneririm.
3
S.... S..
Ortaminin güzelligi, Çesme Marina'da olmasindan dolayi. Yoksa kendisinin yarattigi atmosferin pek bir numarasi yok. Servisiyse, ortalamanin üstü kalitede. Baliklar ve deniz ürünleri de oldukça lezzetli. Ama fiyatlar asiri yüksek. Her ne kadar baliklari güzel olsalar bile, fiyat seviyeleri kesinlikle kabul edilir ölçüde degil.
3
S.... S..
Ortaminin güzelligi, Çesme Marina'da olmasindan dolayi. Yoksa kendisinin yarattigi atmosferin pek bir numarasi yok. Servisiyse, ortalamanin üstü kalitede.

Baliklar ve deniz ürünleri de oldukça lezzetli. Ama fiyatlar asiri yüksek. Her ne kadar baliklari güzel olsalar bile, fiyat seviyeleri kesinlikle kabul edilir ölçüde degil.
4
B.... B...
Kesinlikle sarap içmeyin ve balik yemegin evlat acisi gibi bir fiyatla karsilasirsiniz. meze ve rakiya odaklanin. gitmemezlik yapmayin kesin gidin.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım