Loading...
3.9 Point
53 Comment

Roka Bahçe

Tokoğlu Mahallesi, Kemalpaşa Caddesi, No 107, Çeşme, İzmir
Categories Restaurants
Cuisines Aegean
Average amount İki kişi için : 150.00 TL
Phone 0232 7169659
Properties
  • Credit Card
  • Dinner
  • Air Conditioned
  • Outdoor Seating
  • Wifi
  • Fullbar
Comments (53)
2
T........ T........
Ambiyans güzel. Tatlı ve loş bir bahçesi var. İşletmeci kimdir bilmiyorum. Genç çocuklar servis yapıyorlardı ama genel olarak ekipte gergin bir hava vardı. AMA porsiyonlar çok çok çok küçük. Vişneli yaprak sarma istedik. Bir porsiyonda 5 adet ince sarma geldi. İçinde kesinlikle vişne aroması yoktu. Dümdüz zeytinyağlı sarmanın tanesine 8 lira vermek masadaki herkesi derinden sarstı. Bunun dışında ızgara kalamar söyledik. Siparişten 55 dakika sonra geldi. Lezzetliydi, güzeldi. Ancak masadaki herkes mental olarak çok yoruldu. Siparişler ayrı ayrı geldi. Porsiyonlar çok küçüktü. Yemek sepetinde 4 kişi için 4 dilim ekmek konmuş. Sürekli başınızda garsonlar vırvırvır geziyor. Fiyatlar yüksek. Eğer bu finediningse ona göre hizmet verilmeli. Değilse de fiyatlara bir revize şart. F/p bakımından berbat. Nasıl bu kadar yüksek bir puana sahip anlamadım
4
A... O......
Porsiyonlar küçük ama çalışanlar güleryüzlü ve kibar.Lezzet ise kesinlikle verilen parayı hakediyor. Samimi sıcak bir ortam müzikler çok hoş
5
N..... D....
İlk olarak ambiyansı ve müzikleri gerçekten harikaydı, huzur veren bir ortam yaratılmış. Söylediğimiz mezeler harikaydı (patlıcan ezmesi, peynir soslu roka salatası, pancarlı deniz börülcesi ve vişneli yaprak sarma). Ancak sıcak yemeklerde servis yeterince hızlı değildi. Çalışanlar kibar ve güleryüzlüydü. Genel olarak çok beğendik :)
5
S........... S...........
Yemekler müthiş, ortam çok güzel, çalışanlar çok ilgili. Deniz mahsullu pilavı efsane. Verilen parayı sonuna kadar hakediyor. Ortaya karışık menüsü 145 tl. Bir çok meze, ara sıcak (mücver ve lorlu börek çok lezzetliydi) ve deniz mahsüllü pilav geliyor. 35 lik rakı 135 tl. Bence değer!
1
E... Y.......
Yemekler lezzetli ancak porsiyonlar küçük ,servis ücreti var ,direkt su açıyorlar fiyatı 24 tl ,bir bonfile 2 levrek,kalamar ızgara ve 4 kadeh şaraba 567 tl hesap ödeyip doymadan kalktık,kesinlikle önermiyorum.
5
O.... O....
Bir defa sahibi Gökhan bey, çok başarılı ve ilgili. Ortam şirin, kurtarılmış bi yer. Müzikler çok başarılı seçilmiş. Seviye gayet düzgün, rahatsız etmiyor. Servis ilgi alaka düzgün. Menü iç açıcı. Her şey çok taze ve acaip lezzetli. Fiyat makul.
5
O.... O....
Bir defa sahibi Gökhan bey, çok başarılı ve ilgili. Ortam şirin, kurtarılmış bi yer. Müzikler çok başarılı seçilmiş. Seviye gayet düzgün, rahatsız etmiyor.
Servis ilgi alaka düzgün.
Menü iç açıcı. Her şey çok taze ve acaip lezzetli.
Fiyat makul.
5
S... S...
Mukemmel bi mekan. Muzik calisanlarin inanilmaz kibarligi ve ilgileri. Yemekler bi çıt daha iyi olabilirdi fakat bu kadar ilgiye asla rahatsiz etmiyor kesinlikle gidilmeli
1
T. U.....
Burada yazan menü yok. Ve çok pahalı. Alacati’nin en son ve en ücra sokağına taşınmış maalesef buradaki adres de yanlış. 3 yıl önce gittiğim roka bahçeden eser kalmamış :(
4
O.. O..
Alacatıda merkezin curcunasından uzak sakin ve loş bir ortam.. Çalan müzikler de bir hoşluk katıyor.. Atmosfer cok guzel ancak ikili masalar birbirine cok yakın. Yemekleri ozellikle mezeleri lezzetli bulduk.. Patlıcanlı kumpir, favayı begendik.. Tekrar gelmek isteriz..
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım