Loading...
2.7 Point
56 Comment

Meyhane Şerefe

Tokoğlu Mahallesi, 1001 Sokak, No 19, Çeşme, İzmir
Categories Taverns
Cuisines Appetizer
Average amount İki kişi için : 250.00 TL
Phone 0232 7160508
Properties
 • Credit Card
 • Dinner
 • Serves Alcohol
 • Outdoor Seating
 • Fullbar
 • Indoor Seating
 • Rakı
 • Live Music
 • Wifi
 • Table booking recommended
 • Nightlife
Comments (56)
5
A.... K......
C.tesi günü sebebi ile sadece fix menü seçebiliyorduk ve gayet mantıklı doyurucu bir menü ile geldiler. Mezeler ve ana yemek lezzetli idi. Girişte sizi karşılayan Merve Hanım var her dakika pozitif güler yüzlü kendinizi girer girmez mutlu hissettiriyor. Garsonlardan Metin Bey’e yakın bir yere oturursanız hız alaka ilgi gerçekten memnun olursunuz. Merve Hanım ve Metin Bey’e teşekkürler tekrardan. Bu sezon gidilir güzel hazırlanmışlar her konuda. Mekan ferah müzikler güzel.
2
M..... M.....
Gerçekten çok sevdiğim bir mekandı, böyle kötüleştiğine şahit olmak beni sarstı. Kulağımın dibinde birbirini azarlayan garsonlar mı desem, bulaşık deterjanı tadında fava mı desem, karşımdakini duymamı engelleyecek derece yüksek sesli müzik mi desem... gerçekten aşırı üzdünüz... bir daha üzülerek gelemeyeceğim... 2015 Şerefesini özleyeceğim!!
1
A.... C.....
Fiyatlar asiri yuksek, calisanlar ilgisiz, mezeler bile kotuydu. Ortam olarak super bir konum ve bahceye sahip olmasina ragmen cok sevimsizdi. Nasil bu kadar populer bir mekan anlayamiyorum. Tavsiye etmem.
1
K.... K....
Yemekler kesinlikle lezzetli degil ve fiyatlari gereksiz pahali garsonlardan surekli bir baski aliyosunuz biraz daha kitleyelim derdine cok havasiz bir mekan oldukca basik !! Kesinlikle Tavsiye etmiyorum
2
E.... O...
Gecen senelerde denedigimiz bu yer bu sene kalitesinden baya ofun vermis.. Mezeler bayatti.. karisik it tabagi baya vasatti. Kalamarada 57 Tl yazarak Alacatida ki en yuksek kalamar fiyati rekorunu elinde bulunduruyor:) Tabiki de fiyat bu degildir ama cesmede ki adam basi fiyat ayarlama calismalari bazen boyle komik olabiliyor. Neyse cok daha guzel yerler var ...
2
E.... O...
Gecen senelerde denedigimiz bu yer bu sene kalitesinden baya ofun vermis..

Mezeler bayatti.. karisik it tabagi baya vasatti. Kalamarada 57 Tl yazarak Alacatida ki en yuksek kalamar fiyati rekorunu elinde bulunduruyor:)
Tabiki de fiyat bu degildir ama cesmede ki adam basi fiyat ayarlama calismalari bazen boyle komik olabiliyor. Neyse cok daha guzel yerler var ...
1
M.... Y....
Dort kiz arkadas olarak tatilimizin son gununde buraya gelmeyi tercih ettik. El degistirmis. Kesinlikle tavsiye etmiyorum, muzikler berbat, hizmet kalitesiz. Eski serefenin tadi kalmamis.
1
M.... Y....
Dort kiz arkadas olarak tatilimizin son gununde buraya gelmeyi tercih ettik. El degistirmis. Kesinlikle tavsiye etmiyorum, muzikler berbat, hizmet kalitesiz. Eski serefenin tadi kalmamis.
1
K....... K.......
Ne yazık ki ben ve arkadaşlarım için rezalet bir deneyimdi. Siparş edilen yemeklerin gelmemesi, hesaba gelmeyen ve hatta hiç siparş edilmeyeb mezelerin fiyatının eklenmesi ve de korkunç canlı müzik deneyimi. Kendimizi meyhanede değil de düğünde gibi hissettik. Zaten kaçarcasına çıktık. Her şey tüm anlamıyla rezaletti.
4
O............ O............
Çok fazla yoruma gerek yok zaten Alaçatının meşhur yerlerinden fiyatlar mezeler gayet iyi tek üzüldüğüm nokta bu Alaçatınn genelinde bir uygulama saat 01:00 de muzik olayı bitiyor buda Alaçatıyı bitirir.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım