Loading...
3.9 Point
18 Comment

Kumrucu Şevki

Yeni Mecidiye Mahallesi, 3045 Sokak, No 3, Çeşme, İzmir
Categories Buffets
Cuisines Fast Food, Turkish
Average amount İki kişi için : 45.00 TL
Properties
  • Credit Card
  • Lunch
  • Breakfast
  • Dinner
  • Outdoor Seating
Comments (18)
5
C.. K.
Ben gayet başarılı buldum, yediğim iyi kumrulardan biriydi. İkram olarak önden turşu geliyor. Ekmeği çok lezzetliydi. Süper kumru tattım. Malzemesi de boldu. Servis de oldukça hızlı.
3
S..... S.....
Kötü değildi ama ikinci bir şansı da hak etmiyor olarak verdim puanı :) Kumru kültürüne çok hakim olmamak ile birlikte bana daha lezzetli gelen kumrular yedim :)
5
D.... C....
Çok beğendim kumru harikaydı servis hızlıydı fiyatları gayet uygundu ikinci kumruyu yememek için kendimi tuttum. Mekan geniş ve alaçatı nın çarşısında
5
S........ (..................
Cesme'nin en meshur kumrucusu Sevki bizi de abonesi haline getirmis durumda her Cesme tatilimizde mutlaka ekip olarak Sevki'ye ugrariz! Midye dolmasi da kumrusu da bence ovuldugu kadar var :) biraz fast-food tarzina baglamis olsa da lezzetine gore cok uygun fiyatiyla her gun full olmayi basariyor :)
4
N.... T...
gerçekten yediğim en iyi kumru diyebilirim ekmek belliki nohut mayasıyla yapılmış lezzet çok iyi unutmadan yanındaki ikram turşu çok iyiydi 3 tabak yedim kendileri yapıyorlarmış
5
T............ T............
Super Kumru-12₺ Cesme'ye gelmisken Kumrucu Sevki'de kumru yemeden olmaz! Alacatı sokaklarında yürürken kumrucuların kokusu dört bir yandan direk burnunuza gelir. Bizim favorimiz Sevki'nin super kumrusu. Afiyet olsun!
4
T............ T............
Super Kumru-12₺
Cesme'ye gelmisken Kumrucu Sevki'de kumru yemeden olmaz! Alacatı sokaklarında yürürken kumrucuların kokusu dört bir yandan direk burnunuza gelir. Bizim favorimiz Sevki'nin super kumrusu. Afiyet olsun!
4
C.. C..
Yillardir suren kumru cekismesinde tabii ki Cesme denilince akla gelen kumru Sevki'de yenir. Alacati'nin merkezinde hizlica doymak istiyorsaniz dogru yerdesiniz!
1
G.... G....
Bayat ekmek , geç servis,bol peynir ve az sucuklu kumru... Tavsiye etmiyorum.
Markalaşıp özelliğini kaybeden yerlerden biri.Hemen yanındaki Alaçatı kKumrucusunu deneyin ...
2
G.... G....
Bayat ekmek , geç servis,bol peynir ve az sucuklu kumru... Tavsiye etmiyorum. Markalaşıp özelliğini kaybeden yerlerden biri.Hemen yanındaki Alaçatı kKumrucusunu deneyin ...
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım