Loading...
2.2 Point
33 Comment

Esnaf

Yeni Mecidiye Mahallesi, Kemalpaşa Caddesi, No 89, Çeşme, İzmir
Categories Restaurants
Average amount İki kişi için : 150.00 TL
Phone 0232 7169454
Properties
  • Dinner
  • Credit Card
  • Lunch
  • Smoking Area
  • Fullbar
  • Outdoor Seating
  • Nightlife
Comments (33)
1
T...... E.....
Berbat bir yer!Garsonları çok kaba,yemekler kötü,fiyatlar şişirme,adının hakkını vermiyor paranızla rezil olmak istemiyorsanız asla gitmeyin.
5
S. G...
Cok lezzetli, cok eglenceli! Diger meyhanelere gore fiyat biraz yuksek olsa da lezzetler bu farki anlatiyor.
5
D........... D...........
DİKKAT: Görseller yüksek dozda endorfin içerir!!
1
A.... K......
Tamamen marka olmuş o yüzden kalite yerlerde. Lezzet idare eder müzikleri iyi ama garsonlar berbat ötesi. Ercan diye bir garson arkadaş baktı masamıza fix menü anlaşmışız rakıyı açmak için ekstradan bahşiş istedi adetmiş gibi rakı açılmıyor esprisi yaptı. Çay istedik sende çay istiyorsun ama bahşiş yok bir şey yok gibi böyle bir mekana yakışmayacak cümleler kurdu. Kişi başı 395TL fix menü. Mekan ekstra karanlık iki erkek gelirseniz en arka köşede oturursunuz.
3
A... I...
Mekana kurban bayrami tatilinde gittik. Bu sebeple oldukca kalabalikti. Kisi basi 350 tl ucretleri. Sinirsiz raki veya sarap servis ediyorlar. Raki olarak yesil uzum.trkirdag veya yeni raki yeni seri. Sarap ise buzbag rezerv. Eglence olarak keyifliydi. Ozellikle darbuka sov. Masalar biraz daha aralikli olmus olsa daha iyi olurdu.
1
F... E....
Diğer yorumların hepsine katılıyorum; kasıntı, saçma kuralları olan fiyatların saçma sapan yüksek olduğu bir mekan. Çalışanlar iyi niyetli ama kültür kasıntı. Beach’de fine dining restoran açılması da ne kadar uygundur tartışılır. Hele restoranın saat 15’te açılması nasıl akıl mantığa sığar anlamak mümkün değil.
2
G... G...
Esnaf on the beach: çalışanların egosu almış yürümüş. Nezaket yok. İlginç kurallar var: *5 kişiyseniz 4 kişilik masaya oturtmak istiyorlar; biz de mantıken ‘bomboş’ mekanda 6 kişilik masaya oturduk. Arkadaşların yüzü 5 karış oldu.. *yemek alanına kapı harici bi yerden girmeyin aman diyim onlar size değil, sizin onların ayağınıza gidip rezervasyon isminizi verip öyle girmeniz gerekiyor. Uzun ömürlü olacağını sanmıyorum. Bu triplere hizmet sektörü.. bol şans! Esnaf alaçatı: iyiydi.
2
G... G...
Esnaf on the beach: çalışanların egosu almış yürümüş. Nezaket yok. İlginç kurallar var:
*5 kişiyseniz 4 kişilik masaya oturtmak istiyorlar; biz de mantıken ‘bomboş’ mekanda 6 kişilik masaya oturduk. Arkadaşların yüzü 5 karış oldu..
*yemek alanına kapı harici bi yerden girmeyin aman diyim onlar size değil, sizin onların ayağınıza gidip rezervasyon isminizi verip öyle girmeniz gerekiyor.
Uzun ömürlü olacağını sanmıyorum. Bu triplere hizmet sektörü.. bol şans!
Esnaf alaçatı: iyiydi.
1
S... A....
Esnaf Alaçatı ile ilgili olarak çevremdeki herkesi genel fikri, çalışanların saygısız ve ukala davranışları olduğu ve ilgisiz davranmaları nedeniyle aslatercih edilmeyecek bir mekan olmuş,
1
E... G.......
Kesinlikle esnaf on the beache gitmeyin. Hizmet cok kötü online rezervasyon denilen sistemleri keisnlikle cok kötü personelleri oldukla egolu ve terbiyessiz . Parasiyla istediginiz yeri dahi secemiyorsunuz. Gereksiz pahali. Arandiginda telefonlar hic acilmiyor. Ilgi yok.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım