Loading...
4.8 Point
4 Comment

Dude Food Man

Tokoğlu Mahallesi, Kemalpaşa Caddesi, 1001 Sokak, No 17, Çeşme, İzmir
Categories Restaurants
Cuisines Burger
Average amount İki kişi için : 70.00 TL
Properties
  • Credit Card
  • Lunch
  • Dinner
  • Wifi
  • Outdoor Seating
Comments (4)
5
O....... O.......
Gerçekten çok güzel ve şirin bir mekan ben bir hafta boyunca burger yemedim ve burada denedim gerçekten mükemmeldi. Köftesi , ekmeği ve özel sosları süperdi. En çok ekmeği ve eti hoşuma gitti. Bunlardanda üstün olarak patatesleri ve sosları süperdi. Soslarının bitanesinin özelliği sosunda anason olması şimdiye kadar yediğim soslar arasında nirvanaya ulaştırdı bu sos buraya mutlaka gelmenizi isterim. Ben yediğim yemekten gerçekten çok keyif aldım.
5
R...... R......
Tatil boyunca burger yiyememiş birisi olarak aradığım mekanı sonunda bulabildim. Ekmekleri cok lezzetli ev yapımı poğaça ekmekler muazzam! Köftesinin kokusunundan bile farklı olduğu belli oluyor. El yapımı anasonlu barbekü sosu çok orijinal ve lezzetli olmuş. Küp patateslerini de mutlaka tatmak lazım. Mekanın arka tarafında küçük bir bahçesi de var. Ayrıca mekan işletmecileri çok tatlı güleryüzlü insalar, ellerine sağlık :))
5
C......... C.........
Köftesi ve ekmeği çok lezzetliydi. Ev hamburgeri olarak yediğim en güzel hamburgerlerden biri. Özel soslar bulunuyor özellikle anasonlu barbekü sosunu çok beğendik. Ayrıca işletmecileri çok şeker ve ilgililerdi.
4
E... Ö.......
Avustralya'dan transfer. Ekmek güzel, köfteden de et tadi aliyorum ama en iyi hamburgerlerim listesine koyamadim. Fakat bir patates ve ev yapimi mayonezleri var ki sirf bunlar için bile tekrar giderim. Simdi bile agzimi sulandirdi bu ikili. Yaninda da bira. Fiyatlar Istanbul hamburgercileri seviyesinde.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım