Loading...
4.4 Point
30 Comment

Arven

Alaçatı Mahallesi, Kemalpaşa Caddesi, No: 106, Çeşme, İzmir
Categories Restaurants
Average amount İki kişi için : 300.00 TL
Phone 0232 7166446
Properties
  • Debit Card
  • Lunch
  • Cash
  • Credit Card
  • Fullbar
  • Indoor Seating
  • Table booking recommended
  • Smoking Area
  • Outdoor Seating
Comments (30)
5
G.... A.....
İçeri girdiğiniz andan itibaren bahçenin güzelliği huzur veriyor. Yemeklerin lezzeti şarap menüsünün zenginliği ve personelin ilgisi çok mutlu etti.
5
T........ T........
Dört günlük Alaçatı tatilimizde açık ara yediğimiz en güzel yemekleri Arven’de yedik. Günlerdir hangi yemeğin favorimiz olduğunu tartışıyoruz ancak seçim yapamıyoruz. Sanırım İspanyol karidesi ile karabuğdaylı pazılı enginarı favorim gösterebilirim. Şarap çeşidi zengin. Oldukça misafirperver ve ilgili bir işletme. Fiyatlar menüdeki gibi, sürprizle karşılaşmıyorsunuz diğer Alaçatı mekanlarında olduğu gibi. Mart ayında gittiğimiz için tatlı bahçesinde oturamadık. Sırf bu yüzden tekrar gelip limon ağacının altında oturacağız
4
A... A...
4
A... A...
4
A.... A....
Alaçatının kalabalığından kendimizi bir anda Arvenin o güzel huzurlu avlusunda bulunca bir mutlu olduk.portakal nar ağaçlarının altında hafif müzği ve aydınlatmasıyla elit hoş bir mekan,garsonlar yardımcı,işletmecisi olan bayan son derece kibar ve ilgili.yemekler kezzetli,enginarini çok sevdik,et porsiyonlarıbi tık büyük olsa keşke,genel olarak memnunduk
5
V.... S......
Amazing pizzas and food, especially vegetarian food. The ambience was nice and so was the service. Must try
5
E... K............
Tesadufen geldik ama daha iyisi olamazdi. Sarap menusu cok genis, secim icin yardimci da oluyorlar. Menusunde ise cok yaratici tatlar var. Biz etli incir dolmasi, keci peynirli kizarmis armut ve bonfile pizza aldik. Keci peyniri kirmizi sarapla cook iyi gidiyor. Incir dolma cok iddiali bir tat ama biz bayildik :) alacatiya gelip agzinin tadini bilenler icin tavsiyedir.
2
S.... D.....
Bahçesi şahane...ydi... Ta ki bahçe Adana Hasan Usta Kebap'a dönene kadar. Her yerimiz rezalet kebap koktu. Bu inanılmaz bir durum. Sanırım yanındaki bir mekandan geliyor koku, öyle bir hale geldi ki göz gözü görmüyordu. Neyse 2 yıldız vermemin sebebi bu değil. Eşim ve benim yediğim her iki tabağın da lezzeti çok kötüydü. Ravioli'yi mesela suya bandırıp yerseniz ancak juicy olur. Keçi peynirli armut hikayesi fena değildi, hoştu. Müthiş bir şarap menüsü var, oraya kimse laf söyleyemez. Garsonlar çok nazik ama kimse yediğimiz şeyleri beğenip beğenmediğimizi sormadı.  Tatil yörelerinin klasik sorunu, "amaaan zaten bir seferlik müşteri" bakış açısı. Ha bu arada şarap sıcaktı. Soğuğunu sorduğumda buz kovası ile çözmeyi teklif ettiler. 3. kadehten sonra soğudu ama bu pahalılıkta bir mekan için genel olarak beklediğimizi bulamadık.
2
S.... D.....
Bahçesi şahane...ydi... Ta ki bahçe Adana Hasan Usta Kebap'a dönene kadar.
Her yerimiz rezalet kebap koktu. Bu inanılmaz bir durum. Sanırım yanındaki bir mekandan geliyor koku, öyle bir hale geldi ki göz gözü görmüyordu. Neyse 2 yıldız vermemin sebebi bu değil. Eşim ve benim yediğim her iki tabağın da lezzeti çok kötüydü. Ravioli'yi mesela suya bandırıp yerseniz ancak juicy olur. Keçi peynirli armut hikayesi fena değildi, hoştu.
Müthiş bir şarap menüsü var, oraya kimse laf söyleyemez.
Garsonlar çok nazik ama kimse yediğimiz şeyleri beğenip beğenmediğimizi sormadı. 
Tatil yörelerinin klasik sorunu, "amaaan zaten bir seferlik müşteri" bakış açısı.
Ha bu arada şarap sıcaktı. Soğuğunu sorduğumda buz kovası ile çözmeyi teklif ettiler. 3. kadehten sonra soğudu ama bu pahalılıkta bir mekan için genel olarak beklediğimizi bulamadık.
5
S.... G.......
Alacatinin kalabaliginin icinde ama gurultuden uzak,nar agaclari ve zeytin agaclari ile cevrili harika bir bahceye sahip olan mekan. Isletmecileri cok guleryuzlu,ilgili ve samimi. Fiyatlar makul duzeyde. Guzel bir sarap icmek istiyorsaniz,burada cok fazla seceneginiz mevcut. Bizim bundan sonra devamli gidecegimiz yerler listesinde.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım