Loading...
3.0 Point
5 Comment

Ali Baba Restaurant

Alaçatı Mahallesi, Koparal Caddesi, Çark Mevkii, Çeşme, İzmir
Categories Restaurants
Average amount İki kişi için : 100.00 TL
Phone 0232 7169898
Properties
  • Credit Card
  • Dinner
  • Lunch
  • Serves Alcohol
  • Wifi
  • Seaside
  • Outdoor Seating
Comments (5)
1
S.... D.........
Gitmeyin. Vurdumduymaz calisanlardan olusan bir restoran. Disarida zaptedemedikleri kopekleri insanlara saldiriyor. Belediye toplamaya gelecekti diye soyledikleri yalan sonrasinda kopeklerin kendisine ait oldugunu ogrenmemiz sonucu ortaya cikti. Gitmeyin.
1
A.. A...
Servis iyiydi, mezeler de fena değildi. Balık olarak istediğimiz Fangiri çok kuru geldi, maalesef ızgarada fazla bırakıldığından dolayı suyu kalmamıştı. Ama esas, problem işletmecisinin vurdumduymaz tavırlarıydı. Otopark alanında başıboş köpekler, gelen geçene saldırmaktalar. Hatta üstüme saldırarak, sağ ayağımda çatlak ve aşırı yumuşak doku zedelenmesine sebep oldular. Köpeklerin kendilerine ait olmadığını, belediyeyi defalarca bu köpekleri toplamak için çağırdıklarını iddia eden garsonların yalanı, ertesi gün işletmecisine durumu şikayet etmek için gittiğimizde ortaya çıktı. Köpekler restaurant'ın hemen arkasında ki kulübeleri içindeydi. Siz siz olun bu restaurant'a giderseniz, kalın bir pantolon giyip, elinizde sopayla gidin. Her an ısırılabilirsiniz. Ne işletmecisi ne de garsonlar kapının dışıyla ilgilenmiyor. Amaç kısa sezonda maksimum gelir elde etmek; Müşteri ısırılmış veya kuduruk köpeklerinden kaçarken ayaklarını bacaklarını yaralamış, umurlarında değil. Yazıklar olsun.
4
B..... A.....
Alaçatı/Çeşme civarında ferah bir yerde keyifli rakı içeyim, çarşının kalabalığı beni bozar diyorsanız yeriniz burası. Çok özel özel, gurme bir menü beklemeyin. Alıştığımız mezeleri ve deniz mahsullerini gayet güzel yapıyorlar, servis hızlı, mekan ferah, serin ve manzara harika.
5
P.... P....
Dünya tatlısı Ali Bey'in her gittiğimizde özel olarak tüm müşterileriyle ilgilendiği, sörf plajlarına bakan manzarasıyla huzur veren, mezeleri çesitli ve leziz, fiyatları uygun, keyfi bol, salaş balıkçı.
4
M......... M.........
Ferdi babada yer bulamadigimiz icin Alibabayi tercih ettik. Ctesi aksami olmasindan dolayi cok kalabalikti bu yuzden servis biraz agirdi. Baliklarini deneyemedim ama mezeler ve ara sicaklar gayet lezzetliydi. Tatli olarak sakizli muhallebi aklimda kalan tatlardan. Fiyatlar makul ilgili salas bir mekan.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım