Loading...
3.5 Point
11 Comment

Su Balık

16 Eylül Mahallesi, 2001. Sokak, Çeşme, İzmir
Categories Restaurants
Cuisines Seafood, Izgara
Average amount İki kişi için : 110.00 TL
Phone 0232 7120554
Properties
  • Credit Card
  • Lunch
  • Dinner
  • Wifi
  • Outdoor Seating
Comments (11)
5
A.... D....
Mekan dışardan küçük görünüyor ama arka bahçesi var ve güzel. Servis hızlı, çalışanlar ilgili. Mezelerin porsiyonu da iyi ve lezzetli. İki çeşit balık yedik (büyük levrek ve iskorpit) ikisi de çok lezzetliydi. Özellikle de Levrek hem çok lezzetliydi hem de sunumu çok güzeldi. Yediğimiz her şey çok lezzetliydi. Güveçte iskorpit 55 lira büyük levrek 190 orta boy levrek 120 lira mezeler ortalama 15 lira biz 6 çeşit meze 2 büyük levrek 2 güveçte iskorpit 4 kaşarlı mantar 4 kişilk salata bir 20 lik rakı 4 kola 1 şalgam ve 6 şişe suya 850 lira ödedik ve 6 kişi bunlarla tıka basa doyduk daha az söylenebilirmiş çok memnun ayrıldık.
4
Ö..... D....
Discovered after finding out that our first choice did no longer exist. If you are walking from the main road you will not realize that they have more seating in the back covered with trees. Appetizers were lovely but some had a lot of olive oil. Asked for çoban salad which also had a lot of olive oil. It is healthy but they should go easy on olive oil. Fish was done on bbq which was nice. If you ask they will remove the bones when serving.
4
O... O...
Discovered after finding out that our first choice did no longer exist. If you are walking from the main road you will not realize that they have more seating in the back covered with trees. Appetizers were lovely but some had a lot of olive oil. Asked for çoban salad which also had a lot of olive oil. It is healthy but they should go easy on olive oil. Fish was done on bbq which was nice. If you ask they will remove the bones when serving.
3
T.... E...
Levrek pirzola tavsiye ettiler, kılçıksız pişirilip dilimlere ayrılmış olarak getirildi ve gerçekten çok lezzetliydi. Fakat mezeleri maalesef çok beğenmedik. Enginar salatası çok sert ve kuruydu. Sıcak yoğurtlu ot kavurma yenebilir.
2
Ü.... Ç.....
Rakı yanında verilen peynir dilimi 9 TL, 2 şişe su açıldı, 5 su yazılmış kişi başı 5 TL, mezeler 10-11 tl iken 1 dilim peynire 9 tl yazılması hiç normal değil, girerken mezelerin fiyatını sorduk ancak peynire 9 TL alacaklarını tahmin edemedik sorsaydık herhalde ikram derlerdi. Meze fiyatları normal porsiyonlar idare eder lezzetleri iyi. önce %10 fiyata ekleme sonra %10 indirim =) Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz vay şöyle olmuş vay böyle olmuş bir şey demiyorum görüyorsunuz adisyon orada.
2
Ü.... Ç.....
Rakı yanında verilen peynir dilimi 9 TL, 2 şişe su açıldı, 5 su yazılmış kişi başı 5 TL, mezeler 10-11 tl iken 1 dilim peynire 9 tl yazılması hiç normal değil, girerken mezelerin fiyatını sorduk ancak peynire 9 TL alacaklarını tahmin edemedik sorsaydık herhalde ikram derlerdi.


Meze fiyatları normal porsiyonlar idare eder lezzetleri iyi.

önce %10 fiyata ekleme sonra %10 indirim =)

Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz vay şöyle olmuş vay böyle olmuş bir şey demiyorum görüyorsunuz adisyon orada.
4
Z..... Z.....
Dün aksam alacatiya gitmeye üşendik diye rastgele bulup girdik.ortalama bir meyhane diyebiliriz belki ancak orjinal bi kac mezesi bence mutlaka denenmeli.kabakli bi mezesi var mesela, enginar kızartması var ki en iyisini alacatida yemiştim ama burdaki de guzel.kasarli mantar yiyin mutlaka ben böylesini yemedim.sanki közde yapılmış gibi ama bol zeytinyağlı.bi de mekanın en sevdiğim yanı salata ve herseyde bolca ve guzel bir zeytinyağı kullanmışlardı.balik olarak tekir yedik.bi 20 ilk rakı içtik bi de tatlı yedik ve cay içtik.hesap iki kisi 190 geldi.tatli efsaneydi bu arada bal badem diye bi tatlı istedik cok güzeldi dondurmalı damla sakızlı sıcak kek gibi ama fırında pişmişti öyle guzel birşey üste üstünde çikolata bile vardı.personel de cok ilgili olunca bence bu puanı haketti.
2
K.... K....
Standartlarin altinda, iyi yorumlara guvenerek kapilmayin. Ankara da Sakarya caddesi ayarinda biryer. Aile isletmesi, Devrim bey cok nazik bir bey ama lezzet kurtarmiyor.
4
B.... B....
Mekan şirin, küçük ve güzel. Mekan işletmecisi ilgililer. Mezeleri güzel, kendine has su mezesi ve fırında domatesli kaşarlı kabak gibi bir şeyi çok beğendim. Şakşukayı bile zeytinyağı ile kızartmışlar. 20lik rakı 50tl, mezeler 7-9tl, kalamar/karides 28-30tl bandında.
4
B.... B....
Mekan şirin, küçük ve güzel. Mekan işletmecisi ilgililer. Mezeleri güzel, kendine has su mezesi ve fırında domatesli kaşarlı kabak gibi bir şeyi çok beğendim. Şakşukayı bile zeytinyağı ile kızartmışlar.
20lik rakı 50tl, mezeler 7-9tl, kalamar/karides 28-30tl bandında.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım