Loading...
4.3 Point
27 Comment

Starbucks

Forum Bornova AVM, Zemin Kat, Kazım Dirik Mahallesi, 372 Sokak, B Blok, Bornova, İzmir
Categories Cafés
Cuisines Cafe
Average amount İki kişi için : 50.00 TL
Working hours
Properties
 • No Alcohol Available
 • Cash
 • Takeaway Available
 • Breakfast
 • Lunch
 • Credit Card
 • Debit Card
 • Sodexo
 • Private Parking
 • Indoor Seating
 • Wifi
Comments (27)
4
K.... Ç.....
Bu şubeye özel olmamada yine düştük cheeaecake e ;)
3
E... U....
Bu kadar büyük bir avmde küçük kalmış. İçerisinde oturma alanı yok denecek kadar küçük ve müthiş bir kuyruk mevcut. Alan idaresi resmen 0 yani kmlerce alana yayilan avmde boyle amacsiz kullanilan bir sube daha gormemistim. Sicak havada disarda oturmak imkansiz. Iceride sandalye kısıtlı magazalara içecekle giriş yok. Ee ne yapacagiz? Derhal duzenleme getirilmeli.
4
O.... O....
Yeni mekan dekorasyonuyla, eskiye göre çok daha ferah ve görsel olarak etkileyici bir yer oldu.çalisanlar her zanan ki gibi oldukça misafirperver ;)
3
O.... P....
Her ne kadar zincir cafe konseptine karşı çıksam da, kahveyi kavurma şekilleri ile kahve çekirdeğindeki tüm aroma ve yağı çıkartmaları ve bununla demlenen kahveleri Forum'un tam ortasında yudumlamak keyifli. Mekandaki yenilenme ile sıra sorunu kısmen çözülmüş.
5
F.... F....
Her zamanki starbucks kalitesi ve izmirdeki en iyi lokasyon, forum bornova icinde rahat bir ortamda kalabaligin icinde bile olsa kafa dinlersiniz, acik havada ve tam ortada olmasi cok iyi...
4
T....... T.......
Starbucks'ta satilan siyah çay hosuma gidiyor. Burada da cam kupa ve demlik ile aldim. Serinlemeye baslamis bir Izmir havasi esliginde güzel gidiyor. Doruk.net wi-fi spot ile de internet destegi oldukca iyi.
4
L..... Y....
Puro keyfi - Alsancak trafiginde park sornuyla ugrasmadan en kolay ulasilabilecek Starbucks.Açik hava ,alisveris imkani ve zamanin hizli geçtigi güzel mekanlardan birisi.Ahsap mas ve sandalyeler çok güzel ama açikhavadaki kumas kapli koltuklarin kirli görüntüsü yakismiyor hiç olmasa daha iyi ( ama en iyisi sik araliklarla temizlemek veya yenilemek )
4
A.... D...........
Güzel ama.. - Forum'da yoruldugunuzda hemen dinlenip kahvenizi içebiliyorsunuz, konumu itibariyle çok uygun. Ama su disardaki masalarin sallanan ayaklarina artik bi el atsalar çok güzel olacak.
5
D.... U.
:) - Tüm Starbucks'lardan farkli mi acaba burada yapilan kahveler diye beni düsündüren mekan... Çalisanlardan mi yoksa ambianstan mi bilinmez ama kahvenin tadi burada bir baska...
4
G..... A......
Rest point... - Is geregi dolasip durdugumuz yakin semtlerden sonra kahve içip kendimize geldigimiz bir nokta oldu burasi... Keske disarida isitici olsaydi... Zira havuzun yaninda oturup ruhu diriltirken, soguk hafif titreme nöbetiyle süreci hizlandiriyor :)
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım