Loading...
4.2 Point
15 Comment

Gandi'nin Yeri

Bornova Stadi arkasi Atatürk mahallesi girisi otoban karsisi, Bornova, Izmir
Categories Taverns
Cuisines Appetizer
Average amount İki kişi için : 130.00 TL
Working hours
Phone -
Properties
  • Dinner
  • Cash
  • Lunch
  • Fullbar
  • Nightlife
  • Indoor Seating
  • Rakı
Comments (15)
4
H.... C....
Oldukça iyi bir müşteri grubuna sahip, ortamı çok güzel bir yer. Emel Sayın, Zeki Müren dinleyip rakınızı güzelce içiyorsunuz. Böbrek efsane, yaprak ciğer orta, lokum güzeldi. Mezelerde ise, fava, atom, semiz otu iyi, barbunya pilaki orta peynir çok kaliteydi. Çalışanların ilgisi ve makul hesap ( 3 kişi, ufak yeni seri, güzel yemek-meze: 350) neticesinde memnun kalktık.
4
S.... D....
Artık kendini kanıtlamış köftesi ve mezelerni gayet başarılı bulduğum bir mekan ama tabi çocuklu aile için çokta uygun değil fakat sigarasız bölüm olması da ayrıca mutlu ediyor beni...
4
S..... S......
Beyin salatası, padişah sucuğu, kasap köfteleri ile tam bir meyhane menüsüne sahip orijinal mekan. Hafta içi her akşam bile tam dolu olan, banka şirket çalışanlarının toplanmak için seçtikleri yerlerin başında geliyor. Rezervasyonsuz gitmeyin. Fiyat kalite dengesi biraz ortalama üzerinde
4
C.. C..
Mezeler çok güzel böbrek ızgara tavsiye ederim köfte harika söğüş dil nefis kesinlikle tavsiye ederim servis yapan arkadaşlar işlerini severek yapıyorlar
4
M...... A.....
İzmir özellikle et ve meyhane,Ocakbaşı konusunda oldukça sıkıntılı bir şehir. Meyhane bile dendiğinde akla her ne hikmetse balık gelir. Bu gerek şehrin gerekse insanların kültürü ile alakalı bir durum. Zira, balık herşeyden daha önemli ve de diğer diğer şehirlerin aksine pahalı bir yemek değil. Bu yüzden özellikle İzmir dışından gelenler için bu bence bir sorun çünkü istedikleri et lezzetini bir türlü bulamıyorlar. Et mekanlarının çoğu da et ile değil mezeleri ile öne çıkıyor. Mesela Floryalı. Lakin Gandhi gerçekten de sizi şaşırtabilmektir. Mekan tam anlamıyla salaş ve köhne bir yer. Gerek masalardan tutunda gerekse pişirme ve dizayna kadar. Önceleri yeni rakı dekoru ile ön plana çıkmış mekan şu anda Efe nin merhametli kollarında. Soğuk başlangıç olarak Arnavut ciğeri ve de özellikle beyin salatası muhteşem. Et konusunda ise eğer sakatat seviyorsanız mutlaka ama mutlaka böbrek deneyin. Harika! İlaveten köftesi muazzam lezzetli. Bunun dışında kuzu pirzola ve de kendi imalatı olan sucukları oldukça iddialı. Fiyat konusunda ise oldukça makul. Eğer izmire geliyorsanız mutlaka Gandhi için vakit ayırmaya çalışın.
4
E.. B.....
Raki denince Izmir'de aklima gelen ilk ve tek yer. Etleri gercekten cok lezzetli. Ozellikle kofte ve pirzola kesinlikle denemesi gereken lezzetler. Ayrica aile ile gidenler icin farkli bir oturma alani da var.
4
S.... B............
Köftesi son derece başarılı. Mezelerde atom ve deniz börülcesi haric başarılılar.firinda helvalari enfes.fiyatlar abartı değil.bornova' da ki en iyi mekanlardan. Çalışanlar ilgili ve sıcak bir atmosferi var.
3
O.... P....
Yıllardır gitmenin bir türlü nasip olamadığı meşhur Gandi'ye sonunda gittim.  Servisleri hızlı ve ilgiliydi. Mezelerden köpoğlu, beyin salata ve piyazı denedim. Piyaz maalesef çok tuzsuzdu. Benim tercihim hafif tuzlu suda ve sirkeye yatırılmış piyazdır. Piyazın donanımı ise güçlüydü. Mor soğan ve yumurta başarılı bir seçim.  Beyin salata ise fena değildi ama maydanozsuz da olmaz. Böyle bir meze evine yakışmadı. Köpoğlu ise idare eder seviyedeydi, yoğurdu zayıf geldi. Etlerden ise bonfileyi denedik. Oldukça iyiydi. Köfte ise iri, sulu ama ortadan kesilmiş halde geldi. Sanırım etinin çok pişmesini isteyenler için bulunmuş bir çözüm. Köfte lezzetli sayılırdı.  Ancak sucuk tam bir fiyasko bana göre. Aşırı sinirli ve baharatlıydı. Sucuğu yarım bırakmak zorunda kaldım... Birayı ise ılık üstü soğuğa yakın servis etmeleri de meyhane kültürüne tersti. Sonra soğuk bulmayı başardılar. Hesap ününe yakışır şekilde tuzluydu.  Bir daha gider miyim, evet. Ama beklentilerimi düşürerek...
3
O.... P....
Yıllardır gitmenin bir türlü nasip olamadığı meşhur Gandi'ye sonunda gittim. 
Servisleri hızlı ve ilgiliydi. Mezelerden köpoğlu, beyin salata ve piyazı denedim. Piyaz maalesef çok tuzsuzdu. Benim tercihim hafif tuzlu suda ve sirkeye yatırılmış piyazdır. Piyazın donanımı ise güçlüydü. Mor soğan ve yumurta başarılı bir seçim. 
Beyin salata ise fena değildi ama maydanozsuz da olmaz. Böyle bir meze evine yakışmadı. Köpoğlu ise idare eder seviyedeydi, yoğurdu zayıf geldi.
Etlerden ise bonfileyi denedik. Oldukça iyiydi. Köfte ise iri, sulu ama ortadan kesilmiş halde geldi. Sanırım etinin çok pişmesini isteyenler için bulunmuş bir çözüm. Köfte lezzetli sayılırdı. 
Ancak sucuk tam bir fiyasko bana göre. Aşırı sinirli ve baharatlıydı. Sucuğu yarım bırakmak zorunda kaldım...
Birayı ise ılık üstü soğuğa yakın servis etmeleri de meyhane kültürüne tersti. Sonra soğuk bulmayı başardılar.
Hesap ününe yakışır şekilde tuzluydu. 
Bir daha gider miyim, evet. Ama beklentilerimi düşürerek...
4
H.... A...........
Gandi bornovanin en guzel mekani. Ortami yemekleri her seyi cok guzel. Koftesi harika. Firinda helvasi mukemmel. Isletme kalitesi de iyi, calisanlar kibar, servis hizli.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım