Loading...
3.5 Point
48 Comment

Manastır Cafe ve Restaurant

Cevizlibağ Mahallesi, Silivri Kapı Yolu Sokak, No 6, Zeytinburnu, İstanbul
Categories Cafés
Cuisines Restaurant Cafe
Average amount İki kişi için : 65.00 TL
Working hours
Properties
  • Credit Card
  • Breakfast
  • Lunch
  • No Alcohol Available
  • Dinner
  • Indoor Seating
  • Wifi
  • Outdoor Seating
  • Air Conditioned
Comments (48)
1
T..... A.....
"0" yıldız nedenmi personel kaba sanki amme hizmeti yapılıyor tavrındakar özellikle şefleri yada müdürleri olan bayan tam bir saygısız müşteri ile nasıl iletişim kuracağını bilmiyor 11/9/2021 tarihinde arkadaşlarımız ile kahvaltı organizasyonu için plan yaptık bir kaç gün öncesinden arayarak kalabalık olacağımızı önceden rezervasyon yapılması gerekip gerekmediğini sorduk sabah erken gelinirse sorun olmayacağı söylendi bizde rezervasyon yaptırmadan gittik gider gitmez yer ayarlama da stresi yalamaya başladık zor beka 6 yetişkin 6 çocuk için masalar birleştirildi masaların üstü ıslak 10 kez silinmesi için ricada bulunduk ilgilenen olmadı bahsettiğim bayan şef olan geldi yanımıza afedersiniz sizi buradan kaldırıp şöyle başka yere alalım doğum günü organizasyonu için rezervasyon yapılmıştı onları buraya akalım dedi zaten zar zor yer ayarlanmış oturmuş herkes kabul etmedik neyse Sipariş verdik 6 yetişkin için 6 serpme kahvaltı çocuklar için 2 pankek tabağı patates tabağı ve içecek Sipariş ettik masaya çocuklar için servis tabağı konmayınca servis tabağı talep ettik koyamayız kahvaltı söylenmediği için dendi bizde pankeklerini alıp çocuklar nerde yiyecek dedik dinlemeden çekip gitti garson bunun üzerine eşim içeride şef olan bayana durumu iletti ancak çözüm üreteceğine eşime hiç hoş olmayan bir tavır ile 15 tl ücret verirseniz boş tabak servisi açarım yoksa açmam dedi tamam dedik alın farkı açın bunu dememize rağmen konu kapatılmış olmasına rağmen masamıza gelip bize birde sanki kendisi misafir biz ev sahibiyiz yada biz haksızız gibi bir uslup ile konuşmaya devam edince mekanı kalkıp terk etmek zorunda kaldık pazar günümüz mahvoldu kesinlikle tavsiye etmiyorum gitmeyin böyle pişkinlik saygısızlık ne gördüm ne duydum pişmanlıktan başka bir şey değil 0 puan verilse 0 puan verirdim 1 bile fazla bu çalışanlara
5
E.. Y......
4
B.... B....
Çok güzel bir kuzineleri var o yüzden kışın da ayrı güzel biz gittiğimizde az kişi olduğundan kestane yapmamamıza izin verdiler saatlerce çok güzel sohbet ettik ortam süper bu çevredeki en güzel yerlerden yemekleri süper diyemem ama genel anlamda lezzetli
1
A..... Ş......
Eskiden güzel olan ama kesinlikle berbat hiznet ve yemeklerin olduğu bir yer. Üstelik yüzlerce lira hesap ödemenize rağmen servis ücreti alabilme yüzü ve cürreti olan rezil bir işletme.
1
E... B.......
Elemanlarına bu kadar kötü davranan bir restorant sahibi görmedim. Herhalde o yüzdendir ki elemanlarda size aynı kaliteyi iletiyor.
1
G......... G.........
Mekan olarak herşeyiyle çocuklarımızın çok eğlendiği bizimde onlar eğlenirken gönlümüzün çok rahat olduğu bir mekan. FAKAT işletmeci uslüp olarak bizi fazlasıyla şaşırtıyor. Şöyle ki Ramazan’da ve bugün kahvaltıya gitmek için rezervasyon yaptırdım. Ramazan’da sayı olarak söylediğimiz kişi kadar gelmeyince bizden gelmeyenlerinde parasını aldı hazırlık yaptık diye. Hadi o tamam. Bugün kahvaltıya gittik ne olur ne olmaz diye tekrar rezervasyon yaptırdım. 2 kişi eksik geldik diye yanımıza gelip neden eksik geleceğinizi söylemediniz dedi ve mekanda sadece biz vardık! Mekan dolu olsa ve müşteri geri çevirmek zorunda olsa yine anlarım ama hazırlık yapmamışsınız müşteri geri çevirmemişsiniz. Her seferinde hesap sorarcasına bu şekilde konuşması benim ve arkadaşlarımın çok sinirini bozdu açıkçası ve rahatsız olduk. O kadar sevmemize rağmen rez. yapmama ilk kez pişman olduğum bir mekan. Üzülerek artık gitmeyeceğim çünkü tavır ve konuşmadan çok rahatsız oldum.
4
O.... D......
Mekan çöl içindeki vaha gibi. Ortam, bina ve ürünler güzel. Fakat bu kadar özel bir mekana sahip olup da Türkiye’nin en ucuz pop şarkılarını çalması çok şaşırtıcı. Yer yer garsonlar bile rahatsız olup sesini kısıyor. Ya da müzikleri telefonundan açtığı için hoparlörden çekip çıkartabiliyor. O anlamda işletmede problem var. Chopin çalması gerekirken mekanda şu an Oğuzhan Koç dinliyoruz mesela. Kurumsal kimliği zayıf.
5
Y.......... Y..........
Zeytinburnu’nda çok keyifle ve lezzetli ürünlerle tanışmal için güzel bir mekan. Servisi sunumu çok iyi. Çalışanlar çok kibar ve saygılı. Fiyatlarıda kaliteye göre ucuz.
4
S.... K..
Sık sık gittiğim bir mekan olmakla birlikte eskiye göre müşteriye yaklaşımın biraz kabalaştığını söylemeliyim. Onun dışında ortam aile için çok güzel. Çocuklu aileler için mükemmel hatta. Hamburger i güzel kahvaltısı güzel ..
5
Y.......... Y..........
Zeytinburnu’nda çok keyifle ve lezzetli ürünlerle tanışmal için güzel bir mekan.
Servisi sunumu çok iyi. Çalışanlar çok kibar ve saygılı.
Fiyatlarıda kaliteye göre ucuz.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım